Zboží

Jedině u nás najdete to nejlepší vybavení pro Vaši kancelář či dílnu

Pokud hledáte opravdu kvalitní nábytek a vybavení pro Vaši firmu, tak u nás jistě najdete, co hledáte. Od běžného kancelářského nábytku, přes vybavení recepcí, kuchyněk až po sociální zařízení na jednom jediném místě ve vysoké kvalitě a za velmi příznivých cenových podmínek. Stačí se jen porozhlédnout a jistě i Vy u nás najdete přesně to pravé pro Vaši firmu.

bílé skříňky, zámečky, klíček

Téměř každá firma má vyhrazenou místnost pro zaměstnance, kde si mohou odložit své osobní věci nebo se převléknout. Pokud hledáte kvalitní a spolehlivé vybavení právě pro tuto místnost, stačí nahlédnout k nám , kde najdete opravdu obrovský výběr více než tisíce možností a provedení.

My Vám nabízíme skříňky a boxy kovové, plechové, dřevěné v mnoha provedeních a barvách. Kovové mohou být montované nebo svařované, mohou mít cylindrický nebo otočný zámek a mohou být na soklu nebo nožkách a výběr barev je v nabídce opravdu velký. Dřevěné jsou dodávány ve dvou různých výškách, mohou být celodřevěné nebo s ocelovou konstrukcí a dřevěnými dveřmi nebo mohou být v podobě boxů a najdou své využití i ve školách či třeba sportovních centrech.

kovové malé skříňky

A to ještě stále nejsme na konci výčtu všech produktů, které Vám v tomto oddělení nabízíme. Jak tedy vidíte u nás si zaručeně vyberete a najdete to nejlepší vybavení pro šatny nejen ve Vaší firmě nebo dílně, ale také pro sportovní centra a další místa, kde potřebujete úložné prostory pro osobní věci svých zaměstnanců či klientů.
Proto neváhejte a přijďte k nám a i Vy se vybavte tím nejlepším, co trh nabízí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup