Služby

Hledáte uvolnění, naplnění vnitřními příjemnými pocity a také sexuální potěšení?žena, muž, pár, pláž

Pak je pro vás vhodným místem právě moderní a luxusně zařízený salón, který zprostředkovává služby erotické masáže. Zde můžete najít mnoho překrásných dam, které mají certifikaci a oprávnění se vám dotýkat a to i na těch nejintimnějších místech. O tom všem je právě tato služba.

Erotická masáž Praha je služba pro muže, ženy, ale také páry. Ve většině případů ji vykonává jenom jedna dívka, ale můžete se vašim požadavkům v tomto ohledu přizpůsobit.

1) Tento samotný akt je vykováván ve speciálně připravené místnosti s dívkou, kterou si k této službě vyberete.
2) Dopředu se můžete kdykoliv objednat a vybrat si tak z opravdu široké nabídky našich krásných žen.
3) Samotná procedura probíhá na začátku sprchou nebo koupelí. Poté následuje hlazení a olejování celého vašeho těla.
4) Všechno v diskrétním prostředí plného intimních chvil. Prostředí je také důležitou součástí, příjemné prostředí, všude kolem vás vůně. To všechno dopřává vašemu tělu to pravé uvolnění, abyste mohli zažít ten nejlepší zážitek. Ticho, klid a mírná hudba.
5) Letmé doteky na celém těle. Sexuální napětí a vzrušení bude cítit ve vzduchu.
6) Vaše partnerka může být zcela nahá, nebo letmo oděná, záleží na vašem konkrétním přání.
7) Při této masáži se používá speciální emulze, která však jde lehce z těla smýt a to pouhou vodou, takže se nemusíte obávat, že by na vás zůstaly nějaké stopy.

žena, zrzavé vlasy

Nevynechá ani místečko vašeho těla

Samozřejmostí je dotýkání se celého vašeho těla, masáž hlavy, šíje, zad, nohou, ale také penisu v případě mužů, o který se naše dámy zajímají opravdu intenzivně, abyste si celou proceduru co nejvíce a nejhlouběji užili. Vyvrcholení však přichází až na konci. To je pak dvojnásobně intenzivnější, než které jste kdy měli možnosti prožít. Poznáte v tomto ohledu opravdu nepoznané.

starý muž, les