Cestování

Zájezdy k moři jsou v zimním období stále více vyhledávané

Léto si můžeme jednoduše prodloužit tím, že odletíme alespoň na nějaký ten den do teplých krajin. Zkušenosti cestovních kanceláří hovoří jasně – zájem o dovolenou u moře v době, kdy u nás nastupuje zima, se neustále zvyšuje. Nejvíce využívanými termíny jsou podzimní prázdniny a Vánoce. Ale ani předjarní období nezůstává bez povšimnutí. Na jaře jsou nejvíce využívané Velikonoční svátky a jarní prázdniny.

dovolená u moře

  • Jestliže přemýšlíte o dovolené v některém z těchto termínů, pak byste neměli příliš dlouho váhat.
  • Zájezdy bývají totiž čím dál dříve vyprodané.

Největší zájem je tradičně o Egypt, Kapverdské ostrovy a Kanárské ostrovy. Každá z těchto destinací vyniká alespoň jedním „nej“.

  • Zájezdy do Egyptajsou atraktivní díky přijatelným cenám.
  • Kapverdské ostrovylákají dosažitelnou exotikou a také tím, že tu nikoho nepřekvapí chladné počasí. Teplo je tu po celý rok. Kromě toho jsou zde hotely, které mají velice dobré reference.
  • Kanárské ostrovyjsou ideálním místem pro ty, kteří chtějí nejen lenošit u moře, ale i poznávat. Za výhodu může být považováno i to, že vlastně neopustíte EU.

Najděte si zájezd přesně na míru

Provozovatelé cestovních kanceláří doporučují zjistit si předem dostupné informace o destinaci, o kterou by měli zájem. Jednou z cestovních kanceláří, která představy svých klientů nejen vyslechne, ale také s nimi konzultuje, je cestovní agentura Magnolia. Pan Lukáš Kazdera, provozovatel této agentury, zmíněný postup vřele doporučuje.

palmy na pláži

  • Jejich cílem totiž není prodat za každou cenu.
  • Jestliže je zřejmé, že určitý zájezd není pro konkrétního klienta tím pravým, prostě se nedoporučí a hledá se jiná varianta.

Prvním krokem každého zájemce o zájezd k moři může být blog Cestovní agentury Magnolia s články, jejichž hlavním tématem je právě dovolená u mořes tipy na dobré hotely nebo novinky a zajímavosti v oblíbených destinacích.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup