Cestování

Malý vs. velký penis

Muži se odjakživa ženám smějí za jejich ješitnost a touhu být dokonalé. Podle nich se ženy neustále porovnávají mezi sebou či se svými sokyněmi a dělají si tak zbytečné starosti. Muži svůj vzhled neřeší. Aspoň to tvrdí. Avšak i mužská ješitnost občas zažehne plamen. Jedna věc je jim nesmírně blízká. Jejich mužství! Na to velké pozor. Pánové se poměřují už od školky v tom, kdo dál domočí, kdo měl dřív erekci nebo kdo má větší penis. Dělají to hlavně na místech, kde se vyskytují nazí. A tím jsou veřejné sprchy. Odtud vznikl i název .

chlap

Mužské ješitnost

Kdo jak má velké nádobíčko je žhavým tématem dne. Muži jsou až posedlý jeho existencí. A sami dokážou udělat z komára velblouda. Sami sobě jsou těmi největšími nepřáteli. Neustále hodnotí jeho šířku, délku, tvrdost ztopoření a schopnost výdrže. Nedaří-li se jim v posteli, přisuzují to svému penisu. Na svou neschopnost pochopit ženské tělo, ani nepomyslí. Přitom ženám na velikosti nezáleží.

Sebevědomí

Neustále tak poměřují své síly s druhými. Pokud se málo sebevědomému muži naskytne pohled na obdařeného druha, je jeho sebevědomí ihned téměř na nule. Propadne do deprese a začne dokolečka poměřovat svůj úd v klidném a ztopořeném stavu. Jsou tak dobrým terčem pro koupi nejrůznějších produktů zaručující zvětšení penisu za jeden týden anebo podstoupí chirurgický zákrok.

model

Rekordman Rasputin

Průměrný úd měří 16 cm. Muži si stále přejí něco kolem 20 cm. Tuto velikost má pouze 5% populace. Řadí se k nim hlavně pornoherci. Známí jsou John Holmes, Rocco Sifrredi. Mezi světového rekordmana patří ruský Rasputin. Někdejší milovník a samec carského dvora. Jeho penis byl po jeho smrti vypreparován a změřen. Úctyhodných 29 cm. Světový rekord. Dosud nepřekonaný.

Co pomůže

Postižený tímto syndromem, může své stavy zlepšit psychoterapií. Pomůže také ostříhat pubické ochlupení a vytrénovat břišní svalstvo. Člověk hned vypadá přitažlivěji a penis se opticky zvětší. A občas i taková malá změna udělá velký zázrak.
Nedejte na pověry, že každý černoch má v kalhotách kobru, a že velikost nohy http://zeny.iprima.cz/zdravi/rec-tela-co-nam-odkryvaji-potize-s-prsty-na-nohoupředstavuje velikost vašeho mužství. Není to pravda. Mějte se rádi ve své přirozené podobě a naučte se um dobrého milovníka.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup