Zboží

Žádné podlaží není překážkou

Při rekonstrukcích domů, při stavbách nebo i jen při drobných stavebních úpravách se většinou neobejdeme bez LEŠENÍ. Jednou z možností by bylo použití některého delšího žebříku, ale to by bylo mnohdy i životu nebezpečné.
· Jestliže se jedná o nerovný nebo špatně zpevněný terén je tato možnost přímo hazardováním se zdravím i životy řemeslníků.

stavba lešení

Trubkové lešení nemá s nerovnostmi nebo sklonem podlaží vůbec žádný problém a dokáže je snadno překlenout. Tento typ lešení je také velice vhodný u staveb, které mají atypické konstrukce nebo u těch, které jsou členité. To bývají většinou historické objekty. Stačí se podívat na některé historické budovy z období gotiky.

Každý řemeslník jistě potvrdí, že práce na plošině lešení je pro něho mnohem pohodlnější a bezpečnější.
· Dalším pozitivem, které je oceňováno je i to, že si může pracovník téměř vše přinést s sebou a nemusí neustále slézat dolů.

Bezpečí a pohodlí

Jestliže se bude jednat o stavební firmu, která má zapotřebí denně ke své práci lešení, bude jistě vhodnějším řešením přímo koupě tohoto zařízení. Pak bude stačit najít firmu, která se zabývá touto problematikou komplexně. Majitel domu, který potřebuje jen občasnou nárazovou opravu, bude asi problém řešit pronájmem. Poté, co by skončil s prací, by bylo těžké někam rozebranou konstrukci uskladnit.

stavba

· Trubkové lešení zaručuje
o vysokou variabilitu ustavení– v podstatě není žádná stavba natolik atypická, aby se k ní nemohlo lešení postavit.
o bezproblémové překonání veškerých terénních nerovností– lešení je možné postavit prakticky všude.
o dostatečně velkou pracovní plochu pro řemeslníky– čím je plocha větší, tím je pro pracovníky bezpečnější.
Zvolení si té správné a spolehlivé firmy, která zajistí dodávku a řešení všech typů lešení vám zajistí, že i výsledky vaší práce budou perfektní.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup