Zboží

Začít se musí od podlahy


Pokud se rozhodnete pro renovaci starších prostor, jistě se nyní chcete soustředit na to, aby bylo vše podle vašich představ. Abyste neopakovali chyby z minulosti, které vás stály mnoho financí z hlediska oprav a také mnoho času. Nyní máte možnost udělat vše nanovo. A začít byste měli rovnou od podlahy. Pokud hledáte ideální podlahu do garáže, jistě se rozmýšlíte mezi podlahou gumovou a podlahou z PVC materiálu. V našem článku se vám pokusíme upřesnit rozdíly mezi těmito dvěma druhy podlah, které jsou velmi často zaměňovány, protože jsou si na první pohled opravdu podobné. Jejich vlastnosti jsou však díky složení rozdílné.

Upřesněme si

Nejprve si tedy upřesněme, z čeho jsou podlahové krytiny vyráběny. Nejprve se podíváme na podlahu gumovou. Ta je vyrobena z pryžového granulátu spojeného polyuretanovým lepidlem. PVC podlaha je vyrobena z polyvinylchloridu, což je druh plastu. Pokud hledáte podlahu vhodnou do garáže, vybrat byste si měli spíše PVC variantu. Ta je vhodná do interiéru. Je:

• odolná vůči chemikáliím
• nedopalkům cigaret
• odolná vůči vysokému zatížení

Pravě vysoké zatížení je v garáži předpokládáno. Pokud vás zajímá, co s přebytečnou vlhkostí, která se v těchto prostorech často vyskytuje, odpovědí je systém odvodných kanálků, kterými tato PVC krytina disponuje. Nemusíte se obávat vlhkosti a ani plísní. Vyberte si PVC podlahu z naší nabídky a my vám na ní dáme záruku až dvanáct let. Ano, jsme si její kvalitou natolik jisti, že nemáme problém vám to zaručit. PVC podlaha perfektně tlumí zvuky, i to je v garáži velmi žádané. Navíc působí jako tepelný izolant. Pokud si vyberete PVC podlahu z naší nabídky, dodáme vám podlahu, která bude velmi snadná na pokládku. Je ve tvaru čtverců s pevnými zámky, které do sebe snadno zapadnou.