Zboží

Přestaňte trpět v letním období

Severský typ lidí, to znamená světlá kůže, světlé oči a světlé vlasy, musí v období letních teplot vážně trpět. Jak závidíte těm jižanským typům, kteří se dokážou na slunci smažit od rána do večera, viďte? To Vy si zalezete doma do koutka a trpělivě přečkáváte s vějířem u obličeje to nesnesitelné vedro! A přesto je to málo. Většinu času přece jenom trávíte v koupelně pod studenou sprchou.

teplo

Vedro je prostě traumatizující!

V práci to je v době léta přece jenom lepší. Víte, čím to je? Zřejmě klimatizací. Ta dokáže zmírnit působení vysokých teplot dokonale. Jen si vzpomeňte, co pociťujete, když překročíte práh budovy, ve které pracujete, když Vám skončí směna. Jako byste vstoupili do sauny. Vzduch se zastavil, sluneční paprsky to do Vás perou ostošest! Vaše tělo najednou dostalo podobu zvadlé květiny. Svaly zvláčněly, mysl se roztekla. Sotva se doplazíte domů.

A doma? Tam je to snad ještě horší, než venku. Co uděláte? Okamžitě zapnete větrák a chvíli si k němu stoupnete. Vaše tělo dostává konečně tvar. Jenže v momentě, kdy se půjdete osprchovat a převléknout do domácího oblečení, se dostáváte téměř okamžitě opět do toho vláčného stavu. Protože jste opustili zónu větráku.

Víte, že můžete vedra přečkat v pohodě i doma?

Nenapadá Vás snad něco? Když je Vám v práci lépe, proč byste si nemohli do domácnosti umístit také pohodu? Cožpak je pořízení kvalitní klimatizace haier takovým problémem? Proč nenahradíte nepostačující větrák klimatizací haier, která i Vašemu domovu dodá příjemné klima? Od toho se tak nazývá! Už jste o této variantě někdy přemýšleli?

slunce na nebi

Netrapte se zbytečně, když to jde i jinak.

Přestaňte se děsit nastupujícího letního období, které Vám příliš neprospívá. Že vedra a horka snášíte podstatně hůře, než jiní lidé? Tím se nezabývejte vůbec. Vy zase milujete zimu. A tu mnozí také nesnášejí dobře. Stačí, když si umístíte vhodnou klimatizaci haier do své domácnosti, a uvodíte, že horko a vedro se Vás už nebude týkat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup