Zboží

Speciální požadavky si žádají speciální vybavení


Jenomže to také občas není všechno. Speciální vybavení si sice seženeme snadno, je dostupné a koupíme si přesně to, co budeme potřebovat, ale co takové jiné vybavení do vaší haly či továrny, kde potřebujete mít kvalitní podlahu? Základními věcmi, na které musíme dbát, začínají hned od začátku, protože je potřeba myslet na to, že například zem, po které denně chodíme, by měla být také speciálně upravená. Nehodí se veškeré materiály pro veškeré prostory. Právě už těch složitějších bychom tak měli být opatrnější a dbát jak na bezpečnost, tak i na ostatní prvky, jakými je i užitková funkce.

Pokud se vaše haly, prostory, či ostatní sklady nebo jiné místnosti vyznačují vysokou zátěží, pak je lepší k tomu přizpůsobit i podlahovou krytinu. V tomto případě se doporučuje dlažba, na kterou se právě v těchto ohledech můžete spolehnout. Její výhody jistě spočívají v tom, že se vyznačuje:

– vysokou zátěží, kterou běžně unese
– rychlá pokládka, která je kvalitní
– odolnost a spolehlivost, že vydrží

Tyto materiály se používají zejména v průmyslové sféře. Průmyslová podlaha je tak prvek, který by neměl v žádném případě chybět na těchto pracovištích.

Pro která odvětví se hodí?– jak jsme zmínili tak jedním z nich je rozhodně průmysl a všechny podobné typy a haly, ale také strojírenství a obdobné prostory, kde se setkáváme s velice těžkými stoji a zařízeními, ale také se hodí pro odvětví farmacie, různých druhů skladů nebo expedice.

Skvělé hodnoty, které vás potěší

Dlažba pro extrémně vysoké zátěže se vyznačuje tím, že je tvořena vysoce odolným homogenním materiálem 100% PVC. Spodní strana této dlažby je plná, díky tomu je skvělá pro prostory s vysokým bodovým nebo dynamickým zatížením. Může se zde jednat o techniku velkou, těžkou a také manipulační. Spadají sem vysokozdvižné vozíky, paletové vozíky a mnoho dalšího.