Zboží

Význam a použití hutního materiálu

Hutní materiál je základní prvek pro stavebnictví i strojní průmysl. V případě stavebnictví se většinou jedná o tzv. betonářskou ocel, která zajišťuje větší pevnost a odolnost betonových konstrukcí. Pak také profilovou ocel k montáží nejrůznějších konstrukcí a výčet uzavírají plechy pro opláštění stavebních konstrukcí. Oproti tomu hutní materiál ve stavebnictví si můžete představit hlavně coby trubky, profily nebo třeba jekly, které jsou následně určeny k dalšímu zpracování. Dalo by se tedy říci, že prodej hutního materiálu je rozhodně velmi široký. V současnosti navíc hutní nástroje i materiál pořídíte za velmi výhodné ceny.

Perforovaný plech

  • Plechy

Velkoobchod s hutním materiálem dnes najdeme téměř na každém rohu. Jeho největší zastoupení je pak hlavně v oblasti stavebnictví. Pokud jste se rozhodli pro realizaci vlastního bydlení, věřte, že tento materiál vezmete do ruky nesčetněkrát. Typickým příkladem jsou například plechy. Jejich nespornou výhodou je hlavně jejich variabilita. Pořídit je můžete na míru dle vašich požadavků, což je bezesporu vítané.

  • Betonářská ocel

Betonářskou ocel využijte v případě, kdy začínáte stavět od základů. Právě díky betonářské oceli budou stavební základy kvalitní s dlouhou životností a vy budete mít jistotu, že spodní stavba zátěž celé nadzemní konstrukce unese. Věřte, že bez betonářské oceli, se zkrátka žádná stavba neobejde.

Betonářská výztuž

  • Svařované sítě

Svařované sítě se zhotovují z žebrovaného drátu. Vyberte si profesionálně vyrobené výrobky, které splňují nejpřísnější normy. Jedná se o multifunkční materiál, který se využívá ke zpevnění jakékoliv betonové plochy. Krom stavebnictví najdou uplatnění sítě například i v zemědělství nebo chovatelství.

  • Dráty

Dráty představují všestrannou pomůcku, která má nespočet využití. Jen málokdo se nikdy v životě nedostal do styku s tímto tolik typickým materiálem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup