Bydlení

Efektivní dvojité rolety


Pokud vyhledáváte nejúčinnější techniku, tak rozhodně se na chvíli zastavte u nabídky vysoce kvalitních rolet. Při seznámení s nimi zjistíte, že se skutečně vyplatí do nich investovat, protože není lepšího řešení pro vaši domácnost. Tyto exkluzivní dvojité rolety den a noc jsou poslední dobou velmi vyhledávané, a navíc vás zajisté potěší, že se vyrábí přesně na míru podle potřeby. V podstatě v tomto případě můžete získat náhradu za roletu, žaluzii, záclonu nebo dokonce závěs. Jsou sestaveny tak, že se střídají pruhy, které jsou vodorovné a to v kombinaci průhledné a neprůhledné tkaniny. Dají se velmi dobře ovládat a tak regulovat prostup světla do místnosti.

dvojité rolety

Umístění podle potřeby

Rolety den a noc se vyrábí přesně podle požadavků zákazníků a to podle uvedených rozměrů. Jejich montáž lze provést několika způsoby a to na stěnu, strop nebo přímo do okenního výklenku. Také si lze zvolit konstrukci, která může být s kazetou, která samozřejmě velmi příjemně konstrukci uchová schovanou, tudíž se stane efektivním designovým prvkem. V současné době se více lidí soustředí na pohodlí a chytrou domácnost. Není problém si zvolit tudíž i vhodné ovládání pro rolety den a noc. Dá se s nimi bezpečně manipulovat řetízkem, ale zvolit si můžete pohodlnější verzi a to motorový pohon na 230 V, případně bateriový pohon.

rolety den a noc

Rolety den a noc přímo od výrobce

Pokud skutečně chcete vsadit na kvalitu a komfort, poté si vyberte rolety od společnosti Invence.net s.r.o., která poskytuje nejen prodlouženou záruku, ale vychází maximálně vstříc svým zákazníkům. Společnost Invence.net sídlí v Praze již od roku 2008 a uspokojila tak již poměrně velké množství svých klientů. Není ani divu, protože v návrzích spolupracuje se známými českými designery a architekty. Firma vyrábí rolety den a noc podle vašeho přání a požadavků, tudíž na míru. Pokud si nebudete vědět rady s montáží nebo nemáte odvahu je instalovat, neváhejte požádat odborníky o pomoc a realizaci montáže. Ta se provádí nejen v Praze, ale po i celé České republice, tudíž není problém, abyste i vy vyzkoušeli jedinečnou atmosféru a to díky speciálním roletám den a noc.