Zboží

Vysokotlaké čističe


V obchodech už jen málo, kdy potkáte uklízečku nebo uklízeče s koštětem/mopem a kýblem. Většinou je potkáte spíše pouze na toaletách, které ještě neuklízí přístroje, ale pouze lidé. Ovšem časem určitě i tuto funkci převezmou robotické přístroje. Pro člověka to bude samozřejmě lepší, protože někdy není příjemné tyto místnosti uklízet, ale je možné, že takoví lidé, kteří se doposud starali o tyto místnosti již nebudou mít práci. Podlahy ve velkých prodejnách (nejčastěji nákupní centra) a velké supermarkety již uklízí přístroje, které ovládá člověk. Tomuto člověku však stačí pouze sednout na tento přístroj, nastartovat jej a může vytírat a uklízet podlahy dle libosti. Těmto strojům se říká vysokotlaké čističe.

čistič koberců

Z těchto strojů proud vody vychází pod vysokým tlakem a tím zvládne rychle a efektivně vyčistit i silně znečištěné plochy. Takovéto přístroje však neslouží pouze na vytírání. Je více druhů a využívat je mohou malé domácnosti a také řemeslníci. Stačí si pouze vybrat ze široké nabídky.
Pokud vlastníte auto, tak jistě víte, že ježdění do myčky znehodnocuje časem lak na autě. Není tedy dobré ji využívat často. Místo toho můžete využívat vysokotlakého čističe, který seženete nad tisíc korun (někde možná i levněji). Tím si můžete umýt auto, aniž byste používali kartáče (jako v myčce), na které se zachytávají kousíčky laku a poté se odlepují. Vysokým tlakem vody si svou karoserii krásně vyčistíte. Ty existují buď s baterií anebo na elektřinu.

úklidové nářadí

Dále si díky těmto přístrojům můžete omýt i kolo. Díky tomu, že je stroj mobilní si ho s sebou můžete vzít i na dovolenou, kde budete podnikat cesty v horských oblastech a s velkou pravděpodobností se budete domů vracet se zašpiněným kolem.
Existuje také čistič s ohřevem, který se používá tam, kde se nesmí vyskytovat spaliny.
Vybírat můžete z opravdu široké nabídky vysokotlakých čističů, vapek, tlakovek, karcher.