Zboží

Proměňte svůj domov v pohádkový svět


Pokud máte rádi originalitu a netradiční styl, pak jsou přesně tím pravým pro vás 3D tapety, s jejichž pomocí si vytvoříte naprosto dokonalou iluzi v podstatě všeho, co si jen budete přát. Tapety 3D jsou tak dokonale propracovány, že vše vypadá skutečně jako realita.

3d tapety.jpg

  • Sami neuvěříte tomu, že ten vodopád tam není odjakživa a že ta chodba skutečně nikam nevede.

Tímto zajímavým interiérovým prvkem si může svůj domov vylepšit skutečně každý. Motivů je nepřeberné množství. Na své si tak přijdou milovníci realistických obrazů i abstraktních tvarů. 3D tapety na stěnu jsou například ideálním řešením pro optické rozšíření malého prostoru.

  • Oceníte je třeba v kuchyni, která dostane docela nový rozměr.
  • A uvidíte, že vám i každodenní nudná příprava pokrmů začne připadat zajímavá a budete se na ni těšit.

3D tapety na zeďmohou využít i restaurace, kavárny a kluby. Díky nim se totiž jistě zvýší i návštěvnost našeho podniku.

Instalace ani údržba není žádný problém

Rozhodně nemusíte mít obavy z instalace, která je velice jednoduchá. Je to sice trochu zdlouhavější a časově náročnější nežli lepení klasických tapet, ale podle návodu to zvládne opravdu každý.

  • Druhá obava může být spojená s udržováním tapet.

    • Není rozhodně zapotřebí se obávat, že po nějaké době bude zurčící potůček v lesním zákoutí vypadat jako by vedle něho postavili chemickou továrnu.
    • Ani sněhobílé vrcholky hor nepokryje nevzhledný smog.

Pro stálou krásu vašich originálních tapet docela postačí čas od času použít navlhčený hadřík či houbičku a vhodný saponát.

tapety na zeď.jpg

Jeden tip na závěr

Nevíte, čím překvapit vašeho školáka, který splnil očekávání a přinesl ze školy skvělé výsledky? Tím, že mu proměníte jeho fádní pokojíček v pohádkovou zem, ve které bude šťastný. Spokojenost vašeho dítěte se totiž odrazí na jeho dalším snažení. A to přeci stojí za to.

  • A stačí jen využít možností, které přinášejí 3D tapety do bytu.