Zboží

Vpusťte moderní techniku do svého podnikání


V současné době se skutečně vše mění a moderní technologie tak ovlivňuje vše, co je součástí naší práce i životů. Můžete to jasně vidět i například v obchodní sféře. Daleko více si vydělá ten, který umožní svým zákazníkům, aby používali svoji platební kartu, než hotovost. Není ani divu, protože skutečně reálnou hotovost v dnešní době již nosí málo kdo, spíše se nahraje platební karta do mobilního telefonu nebo propojí se systémem chytrých hodinek a poté se nakupuje jedna radost. Jenomže to znamená, že i obchodníci musí proměnit své smýšlení a zavést například platební terminály, které budou v tomto případě jejich jedinou spojkou mezi klienty a příjmem.

platební terminál

Akce, která se vyplatí

Je celkem logické, že kdo s touto technikou začíná, tak může být na vážkách, zdali to bude umět, nebo jestli pořízení nebude příliš nákladné atd. Co ale vyzkoušet například Dotypay, který patří mezi velmi oblíbené platební terminály? Navíc totiž lze si ho pořídit až na půl roku zcela zdarma a to v rámci akce, která se nazývá, Česko platí kartou. Samozřejmě to platí za splnění i určitých podmínek, které ovšem nejsou nijak náročné. S tímto systémem se vaše firma stane produktivnější a hlavně dostupnější pro své zákazníky, což skutečně pocítíte při prvních návštěvách ve vašem obchodě nebo na provozovně. Platební terminály se prakticky hodí všude, kde je nabídka některých produktů nebo služeb.

dotykačka

Dotypay vás nezklame

Platební terminál skutečně využijete na každém místě a to jak v kamenném obchodě, tak na trzích, tudíž stánkovém prodeji nebo i když povezete zboží až ke svým klientům na místo určené. Navíc můžete ještě ušetřit a to celkem jednoduše. Dotykačka nabízí propojení se svojí licencí a tím vy můžete jen vydělat. Vyřešíte totiž chytrý pokladní systém a platební terminál, který bude od jednoho dodavatele, který vám vždy ochotně pomůže nebo poradí při vzniklých případných potížích. Pro své klienty zajistíte bezpečné platby skrze platební kartu, mobilní telefon, chytré hodinky, ale rovněž není problém platba elektronickými stravenkami. Nepřemýšlejte o tom, zdali je to stále výhodné a podívejte se na nabídku a přínosné benefity.