Zboží

Máte málo prostoru v domácnosti? Sáhněte po rozkládací pohovce s matrací!

Ne všechny byty jsou velkometrážní, respektive ne každý může bydlet ve velkých bytech či domech, a proto zařídit garsonky, malé byty je často velmi náročné. Například mít postel i pohovku je v některých případech téměř nemožné. Tady je však řešení – rozkládací pohovka s matrací. Rozkládací pohovka s matrací je vhodná do malých bytů, ale také do pokojů pro hosty, či dokonce i do dětských pokojů. Je to alternativa, kdy přes den ji můžete využívat jako pohovku a v noci máte záruku kvalitního spánku. Dnes se nemusíte bát, že rozkládací pohovky by byly nekvalitní a ráno byste se vzbudili nevyspalí nebo dolámaní.

pokoj obývací

Jak vybrat kvalitní kousek do domácnosti?

Rozkládací pohovka s matrací je vyrobena tak, aby se mohla dennodenně používat. Je kvalitní a matrace splňují přísná kritéria, aby byla záruka kvalitního spánku. Abyste však měli záruku kvalitního spánku na rozkládací pohovce, musíte si vybrat opravdu kvalitní produkt. Prvním kritériem je kvalitní matrace, která musí splňovat ergonomické požadavky. Matrace nesmí být příliš měkká, protože ta nedodá oporu páteři. Příliš tvrdá matrace také nemusí každému vyhovovat. Matrace může být součástí sedačky a postačí, pokud se sedačka rozloží a vysunete zasunutou část.

Taková rozkládací pohovka s matrací je kvalitnější než například pohovka, která má matraci uloženou v zásuvce, která se nachází pod sedací částí. V tomto případě spíte v podstatě na dvou matracích – ta, která je na sedací části a ta, která je zasunuta v zásuvce pod sedací částí. Druhým kritériem je použití kvalitních materiálů, které jsou použity při výrobě. To znamená, že rozkládací pohovka s matrací musí být stabilní, musí mít stabilní konstrukci, aby i dennodenní rozkládání nemělo žádný vliv na kvalitu a životnost pohovky.

apartmán

Třetím kritériem je provedení, barevná kombinace pohovky. Dnes máte na výběr z různých barevných kombinací či dokonce vzorů, které zapadnou do vašeho interiéru. Zvolit si můžete zvolit menší či větší rozkládací pohovku s matrací – vše záleží jen na tom, kolik volného místa máte v pokoji. Někteří si vybírají rozkládací pohovku s matrací i podle toho, zda má úložný prostor, kde byste si uložili například ložní prádlo, případně zda lze k ní dokoupit křesla, taburetky. Pokud i vy toužíte měj kvalitní rozkládací pohovku s matrací, která se vám za krátkou dobu neošoupe, nevyleží a budete mít záruku kvalitního spánku, navštivte webovou stránku https://www.sconto.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup