Služby

V čem je hra Goodgame Empire výjimečná?


Moderní technologie nám pomáhají nejen usnadnit život, ale také nám přinášejí mnoho zábavy v podobě různých počítačových her. K těm nejoblíbenějším patří strategické hry.

  • Důvod jejich oblíbenosti je jasný.
    • Není to jen bezduché klikání, ale je nutné při těchto hrách zapojit také logické myšlení.

Hry jsou tedy vhodné pro každou věkovou skupinu a rozhodně to není ztráta času. Současné hry jsou velice propracované a mají skvělou grafiku. Příkladem je strategická hra Goodgame Empire. Tato hra zaujme především milovníky historie. Vše začíná ve středověku, kde se hráč stává vladařem, který začíná budovat své impérium.

empire

  • V průběhu hry v sobě probudíte obchodního ducha a diplomatické schopnosti.
  • Jako vladař se musíte postarat nejen o ekonomiku svého území, ale také o jeho obranyschopnost.

Hra jde ve svém vývoji stále kupředu

Hra se po celou dobu vyvíjí tím, že správnou strategií získáváte stále větší herní prostor a máte možnost budovat rozsáhlejší komplexy. Na začátku jste majitelem malého území s několika prostými budovami. Postupně stavíte rozsáhlé městské čtvrtě, ve kterých nebudou chybět obchodní domy, továrny nebo kasina. Ve hře nebude chybět ani boj s nepřítelem, který chce vaše území ovládnout.

  • Přesto, že se na první pohled může hra jevit jako složitá, není tomu tak.
  • Žádná nesrozumitelná pravidla rozhodně nečekejte.
    • Není ani potřeba se před zahájením hry něco učit nebo studovat.

Hru si oblíbí jak pokročilí hráči, tak i naprostí začátečníci.

počítačová hra

Tip pro úspěšného vladaře

A jaká je rada pro úspěch ve hře Goodgame Empire? V první fázi hry je třeba se zaměřit především na budování nových komplexů a na jejich zdokonalování. Čím vyšší úroveň bude mít vaše město, tím více vás to ve hře posune. Propracované budovy také nebudou snadnou kořistí pro vaše nepřátele.