Služby

Už jste někdy řídili nadupaný Ford Mustang?

Alespoň jednou v životě řídit pořádně nabušený americký bourák Ford Mustang je snem mnoha z nás. Není ale důvod si tento zážitek nechávat jen v říši snů. Celkem snadno si ho můžete splnit. Nebo tento zážitek věnovat jako dárek někomu, na kom vám záleží. Půjčovna aut Muscle Car Rental nabízí hned několik variant těchto aut pro skutečné fajnšmekry.

žlutý mustang

Které žihadlo si vyberete?

Mezi americká auta, která se počítají do skupiny Muscle cars, bezesporu patří Ford Mustang GT (2016) s šestistupňovou převodovkou. O nádherný zvuk při jízdě se postarají laufy značky ROUSH. Pohodlí a sportovní nádech zajistí sedačky RECARO. Brutální a agresivní vzhled je posílen zajímavými vizuálními modifikacemi.

  • Zdá se vám, že to ještě není to pravé?
  • Pak sáhněte po nejnovějším modelu, kterým je vínový Ford Mustang GT (2018).
    • Tento typ disponuje desetistupňovou automatickou převodovkou, díky které si mohou jízdu na plný plyn vychutnat i méně zdatní řidiči.

Půjčovna Amerik si pro své zákazníky připravila jedno překvapení. Tím je Dodge Challenger 5.7 HEMI, který nabízí nezapomenutelný zážitek z dokonalé jízdy.

Výjimečný den si žádá své

Čas, na který si půjčíte vůz, si určíte vy. Vybraný vůz si můžete zapůjčit například na půl hodiny nebo na hodinu či dvě. V tomto případě je to ideální dárek pro milovníka amerických auťáků a brutální jízdy. Nabízejí se ale další zajímavé možnosti.

  • Chcete, aby byl váš svatební den skutečně originální pro vás i vaše okolí?
  • Pak si můžete zapůjčit vůz na celý den nebo i na více dní.
  • Budete mít jistotu, že vás na cestě na radnici nebo do kostela rozhodně nikdo nepřehlédne.

černý mustang

Jak si vůz zapůjčit?

Velice jednoduše a stačí k tomu jen pár kroků. Autopůjčovna je vám k dispozici a vyjde vašim přáním vstříc. Stačí vyplnit krátký formulář a pak si prostě vyzvednout vůz s plnou nádrží, dálniční známkou a nastartovat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup