Služby

Potěšte své tělo ale i mysl

Už dlouho jste se těšili na luxusní uvolnění, ale také na báječný prožitek? Erotické masáže tohle všechno, a ještě mnohem více nabízejí. Zachováváme si patřičnou eleganci, takže se u nás jedná v žádném případě nikdy o pohlavní styk, což je opravdu nepřípustné. Profesionálky zde vykonávají služby, které jsou hodny dávnému učení a umění potěšit muže, ale také ženy.

Máme na výběr hned z několika různých druhů masáží:

1. Klasická erotická– která vás jistě upoutá svou smyslností a také báječným prožitkem. Každý muž si k ní může přiobjednat například ještě masáž prostaty či může chtít nějakou službu navíc, kterou ženy také dokážou zprostředkovat, jednat se může o footjob – tedy hlazení vašeho penisu nohami dané masérky, nebo také lap dance, což je taneček, kterým se daná profesionálky bude svíjet kolem vás a na vašem těle. Velice vzrušující zážitek, který si jistě nebudete chtít nechat užít.

Při této se používá olejíček, kterým vás bude daná partnerka hýčkat po celém těle, nevynechá ani místečko a bude se samozřejmě zaměřovat tak na váš penis, který bude dráždit a vy tak budete nekonečně vzrušení.Lingham tedy zaměřeno na penis je také služba zvlášť, ale při každé proceduře se naše dámy soustřeďují také především na tento mužský úd, abyste byli potěšení a uspokojení.

klasicky to však probíhá v několika fázích. Můžete se objednat dopředu, nebo přijít rovnou a jít na věc, tedy nechat se hýčkat rukama našich profesionálek. Můžete si také vybrat partnerku, která se vám nejvíce bude líbit. U nás najdete dokonce profil každé dámy zvlášť a přesný popis, ze kterého zjistíte drobné maličkosti, které možná také ve vašem výběru budou hrát roli.

Vždy se začíná sprchou nebo koupelí. Daná partnerka může být nahá nebo spoře oděná, jak si to budete přát. Dále je dopředu na výběr z několika dalších služeb, můžete požadovat tantru, podle starodávného učení, které přechází z generace na generaci a má prvky dokonce nuru masáže, nebo přímo konkrétně nuru, která se provádí tělem partnerky, a ta jezdí po vašem těle. Nevynechá ani část, takž se máte na co těšit. Dále jsou mýdlové, při kterých se používá speciální mýdlová pěna.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup