Služby

Chcete prodat své zlato?


Kdyby vám někdo nabídl zlatý valoun, zlatý prut či zlatou cihlu, troufám si tvrdit, že byste neodmítli a přijali. A to navzdory tomu, že se z takových cihel a valounů nedá nic postavit a na zlatý prut nechytíte ani rybičku. Protože tu nezáleží na tvaru, ale na kovu, z něhož to zmíněné je. Tedy na zlatě, jež je drahým kovem.
Takové zlato je symbolem hodnoty a lze ho tudíž směnit za peníze a ty následně za to, čeho je člověku zapotřebí.

cihla zlata

A kde za zlato ony peníze získat?

Chcete-li své investiční zlato ve formě zlatých slitků a zlatých mincí výhodně zpeněžit, nabízí se vám výkup zlata, kde se prodej tohoto určitě vyplatí. Zejména v současné době, kdy toto dosáhlo na burze vysokých cen a dále je tento drahý kov zvýhodněn i momentálním oslabením české měny.

výkup zlata

V pražském Obecním domě od vás zlaté slitky vykoupí, a to za daleko vyšší částku, než jakou byste obdrželi začátkem letošního roku. Ve druhém patře zmíněné budovy od vás vaše zlato přijmou, a to i tehdy, jste-li klienty jiných společností, tedy i prodejců investičního zlata, kteří už ukončili svoji obchodní činnost, na své si tu přijdou i klienti bank zprostředkovávajících prodej, ale nikoliv už výkup tohoto kovu.
Firma Zlaté mince Numismatika, která se specializuje na obchodování s investičním zlatem z uznávaných rafinérií Argor Heraeus, Agosi, Credit Suisse, Degussa, Johnson & Matthey, Heimerle + Meule, Heraeus Hanau, Metalor, Münze Österreich, PAMP, Perth Mint, Rand Rafinery, Royal Canadian Mint, Sempsa, Umicore, Valcambi a UBS už dlouhých sedmnáct let, vám tu v současnosti ráda učiní nabídku, jaká se jenom těžko odmítá.
A pokud snad vlastníte jiné drahé kovy, jmenovitě stříbro, platinu či palladium, přijďte též. I vy si tu určitě přijdete na své. Dostanete pěknou sumičku peněz, jichž je zapotřebí vždy. A v dnešní komplikované době dokonce dost možná ještě více než jindy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup