Zboží

Tělový krém složený z účinných přírodních produktů


Pokud hledáme kosmetiku přesně na míru svým potřebám, je nutné řídit se nejen reklamními slogany, které jsou často zavádějící, ale hlavně složením samotného výrobku. Tento fakt nám prozradí, zda bude kosmetika účinná a nebudou to jen zbytečně vyhozené peníze. Nejprve si tedy určíme problém neboli oblast, ve které by měl být například tělový krém úspěšný.

krém

  • Je vaším snem vypnutá a hladká pokožka, především na stehnech, hýždích a bocích?
  • Pak hledejte krém, který bude obsahovat zejména tyto prvky:
  1. Guarana – stimulant pro mikrocirkulaci pokožky. Plní termoregulační a nutriční úkol (dodává živiny a odstraňuje odpadní látky mezi tkáněmi a krví). Dále vazomotorickou úlohu, která je důležitá pro regulaci krevního tlaku. Výsledkem je zpevnění a vyhlazení pleti.
  2. Cupuaçu máslo – dokonalá náhražka za bambucké máslo a rovněž skvělé veganské řešení při nahrazení lanolinu. Cupuaçu máslo má za úkol uzamknout vlhkost v pokožce. Výsledkem je pružnost kůže.
  3. Kokosový olej – obsahuje vysoký podíl nasycených mastných kyselin (kyselinu laurovou, palmitovou, myristovou, dekanovou). Kokosový olej je určen k vyživení a hydrataci. Výsledkem je jemná a pružná pokožka.
  4. Acaí olej – velký zásobitel nejen omega 6 a omega 9 mastných kyselin, ale také vitamínů B1, B2, B3, C a E. Tyto látky působí jako antioxidanty. Výsledkem je udržení mladistvého vhledu pokožky.
  5. Brazilský ořech – tyto ořechy, známé také pod označení para ořechy, jsou doslova nabity 3 a 6 omega kyselinami, proteiny, vitamíny A, B1, B2, B3, B6, B9, E a D. Dále obsahují železo, hořčík, draslík, vápník, selen, fosfor, sodík, měď, zinek a mangan. Výtažek z para ořechů pokožku vyživí těmi nejdůležitějšími látkami. Výsledkem je posílení její obranyschopnosti.

sol de jenairo

Uhodnete, o jaký krém se jedná?

Odborníci na kosmetiku už jistě vědí, o jakém produktu je řeč. Jedná se o Sol de Janeiro Brazilian Bum Bum krém, který má ve svém kosmetickém vybavení každá žena, pro kterou je radostí pečovat o své tělo. Především na svých hýždích a bocích pozná totiž skutečně viditelné výsledky.