Služby

Jste ze zahraničí a chcete se naučit česky? S námi máte vyhráno!


Ukončili jste střední školu a chcete studovat v Česku? Chcete se naučit česky a získat spoustu nových kamarádů a nezapomenutelných zážitků? Chcete studovat na vysoké škole v Česku zdarma? Už Vás nebaví stereotyp a chcete se naučit a zažít něco nového?

Jazyková škola PELICANje to pravé místo pro Vás! S námi se i tak těžký jazyk, jako je čeština, naučíte snadno! O kurzy češtiny pro cizince je stále větší zájem, což je dáno vzrůstajícím počtem cizinců přicházejících do České republiky a kurzy češtiny v Brně tedy nabývají na popularitě. Nezůstaňte pozadu a začněte se učit česky již dnes!

kurz češtiny

Co je dobré před začátkem kurzu vědět?

Na studium se vztahují vízové podmínky. V případě žádosti o vízum skrze kurz češtiny pro cizince Vám může být uděleno vízum spadající pod č. 99 “ostatní”. Výuka je vedena převážně v češtině, popř. je látka dovysvětlena anglicky či rusky.

Do kurzu je také možné přihlásit se již v jeho průběhu a během účasti na tomto kurzu můžete také ve svém volném čase pracovat. Splňuje kurz češtiny v JŠ PELICAN všechny Vaše podmínky? Pak již stačí pouze vyplnit přihlášku, kterou naleznete na našem webu!

Jak je kurz strukturován?

U kurzů češtiny pro cizince si můžete vybrat variantu půlroční či roční. Kurz probíhá v časové dotaci 20 školních hodin týdně a semestr začíná na začátku října. Kurz se nekoná v časech státních svátků a ředitelských volen. Nabízíme rovněž dvě varianty kurzů, a to v podobě prezenční či online.

Maximální počet studentů v obou typech kurzů je 15. Lektor tak bude mít dostatek času na věnování se všem studentům ve skupině. Při výběru online kurzu češtiny budete mít z vyučovacích hodin dokonce záznam.

pelican

Jak kurz češtiny pro cizince probíhá?

V rámci ročního kurzu celkově absolvujete 560 školních hodin, během kterých máte povinnou 80% docházku. Časy výukových bloků záleží na skupině, do které budete dle své úrovně zařazeni. Pokud jste naprostí začátečníci, bude pro Vás vhodný kurz pro úroveň A0/A1. Pokud jste se již češtinu nějakou dobu učili a nějaké základní znalosti máte, můžete se účastnit kurzu určeného pro studenty s jazykovou úrovní A2/B1.

Během vyučování budete mít materiály dostupné v online formě a učení se Vám také usnadní podpůrná vzdělávací platforma, ke které dostanete přístup. Po ukončení kurzu u nás můžete složit státní jazykovou zkoušku na úrovni B1 či B2 a získat tak certifikát dokládající Vaši jazykovou úroveň.

město

Pokud Vás kurzy češtiny pro cizince zaujaly, ale nejste si jisti, jestli je to něco pro Vás, přijďte se podívat na ukázkovou hodinu! Pokud byste se chtěli zeptat na nějaké doplňující informace, neváhejte nás kontaktovat přes email či telefon, které najdete na webových stránkách Jazykové školy PELICAN. Nebo se za námi rovnou zastavte do kanceláře, sídlíme totiž v centru Brna. Budeme se těšit!