Zboží

Drahé kameny a minerály přesně pro vás


Vyzkoušejte léčivé účinky zázraků z lůna přírody v podobě drahých kamenů a minerálů. Najdete si přesně takový, který sedne k vašemu znamení.

To pravé pro vaše astrologické znamení

Ke znamení beranase výborně hodí minerály červených odstínů. Mezi ty patří třeba jaspis upevňující vůli a neústupnost, karneol jako symbol vitality nebo ametyst rozvíjející kreativitu.
Pro znameníbýka jsou jako stvořené drahé kameny žlutých zelených a růžových odstínů. Achát jim dodává trpělivost, korál se pomáhá přizpůsobit změnám, mechový achát posiluje vitalitu a smaragd pomáhá otevřít mysl.

ametyst

Pro blížence jsou jako stvořené odstíny žluté a modré. Mezi ty se řadí citrín pomáhající zpracovávat emoce, modrý chalcedon uklidňující mysl a také akvamarín umožňující volný průtok čisté energie.
Raci ocení přítomnost zelených a bílých kamenů. To je konkrétně zelený jaspis prohlubující obětavost, smaragd se svými regeneračními a omlazujícími účinky a křišťál pro nalezení moudrosti a poznání.
Lviocení společnost drahokamů červených a zlatavých. K těm patří granát dodávající odvahu, jantar posilující fyzické zdraví, zlato a zlatý topaz povzbuzující srdce a duši.

Ke znamení panny minerály a kameny modrých, žlutých a purpurových odstínů. To je například jaspis povzbuzující skromnost a obětavost, tygří oko posilující důvěru v sebe sama či karneol pro objevení tvořivosti a inspirace.
Pro váhyse hodí jaspis podporující vytrvalost a důslednost nebo akvamarín čistící mysl od negativních emocí.
Štírům prospěje přítomnost černého opálu, který potlačuje strach z neznámého nebo červeného jaspisu vybízejícího k soucitu.
Pro střelceje jako stvořený chalcedon uklidňující rozbouřené emoce nebo sodalit navozující koncentraci.

drahokam

Kozorohům svědčí bílé a černé kameny jako je povzbuzující obsidián nebo jaspis a achát probouzející ohleduplnost a skromnost.
Pro vodnáře se hodí akvamarín dodávající pocit volnosti nebo modrý topaz otevírající cestu k inspiraci.
Rybám svědčí tyrkys chránící před špatnými rozhodnutími nebo drahý opál prohlubující intuici a jasnozřivost.