Zboží

Bezbariérový vstup

Při stavbě každého domu by se mělo myslet i na lidi s handicapem. A nejen na ně. Bezbariérový přístup do jakéhokoli domu potřebují i starší lidé, kteří se už špatně pohybují, používají berle a nedokážou překonat sebemenší překážku. Pevné nájezdové rampy vyřeší tento problém u každého domu. Překonají sice pouze menší výškový rozdíl, ale pro lidi na vozíku, pro které je překonání tří schodů velký problém, jsou nepostradatelné. Bezbariérové vstupy do bytových domů ale využívají i maminky s kočárky. Umožnění bezbariérového přístupu by mělo být samozřejmostí a každá nová stavba by s ním měla počítat. Mělo by být umožněno žít kvalitním životem i lidem, kteří se ocitli na vozíku.

schody

Zdolávají překážky

Tam, kam se normální zdravý jedinec dostane bez problému, je pro vozíčkáře problém. Ať už potřebuje vyřídit dokumenty na úřadě nebo si chce zajít jen tak do kina, všude na něho čekají nástrahy. Spousta schodů, vysoké chodníky, prahy v budově nebo abstinence výtahu, to všechno je pro lidi s handicapem obrovskou psychickou i fyzickou zátěží. Jako by nestačilo, že se musí vypořádat se svou nelehkou situací a vlastně sami se sebou. V budovách i na veřejném prostranství, na zastávkách či vstupech bytových domů jim pomůžou překonat překážky pevné nebo přenosné nájezdové rampy. Takový bezbariérový přístup může být dodatečně namontován ke každému domu či budově.

basket

Velký pomocník

Pro každého člověka na vozíku je velmi těžké zdolat třeba jen pár schodů. Proto je pro ně vytvoření bezbariérového přístupu velkou pomocnou rukou. Nájezdové rampy jim umožní bezproblémový vstup do každé budovy. Najdou uplatnění všude tam, kde jsou schody nebo terén s menšími výškovými rozdíly. Pro handicapované lidi na vozíku jsou velkou oporou a je to jedna z věcí, které jim opravdu pomůže zpříjemnit život.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup