Služby

Stěhování

Tohle je opravdu skvělá příležitost pro všechny, kdo potřebují pomoc se stěhováním. Je jedno, kam se stěhujete, ale měli byste si na to najmout zkušenou firmu, která má na všechno své potřeby a dokáže to udělat rychle, efektivně a dodrží termíny. Stěhování není tak složité, pokud si na to někoho najmete. Jinak je to opravdu namáhavé jak psychicky tak i fyzicky.

krámy

Pokud si necháte pomoc, tak se pro Vás spousta věcí vyřeší. Budete to mít jednoduché. Navíc naše firma je opravdu multifunkční, takže pokud potřebujete třeba pomoci s vyklízením nebo třeba s drobnými opravami nebo se zapojením spotřebičů do elektřiny či pomoc s úklidem, tak tohle všechno zvládneme taky a nemusíte hledat jinou firmu. Budete to mít jednodušší Vy a ušetříte peníze, čas i energii. Připojte se i Vy k celé řadě našich maximálně spokojených zákazníků a staňte se i Vy jedním z nich.

Zapůjčíme Vám zdarma krabice
My pro naše zákazníky uděláme opravdu cokoliv a hlavně se maximálně přizpůsobíme jejich přáním a požadavkům. Chápeme, že nemůžete si vzít jen tak volno v práci, proto pracujeme o víkendech a v případě potřeby i dvacet čtyři hodin v kuse, dokud to nebude hotové.

Dokonce můžeme pracovat i o státních svátcích, kdy byste měli mít v práci stoprocentně volno. Určitě budete spokojení s naší službou. Máme vypolstrované vozy, které jsou speciálně upravené pro přepravu nábytku a dalších věcí. Pro nás je důležité, že nám můžete věřit. Pokud se nechcete celého procesu účastnit, tak můžete odjet klidně s rodinou na dovolenou a nemusíte být vůbec fyzicky přítomni. Kdybychom něco potřebovali, tak Vám zavoláme.

kufry

Tomuto se říká stěhování na klíč. Je to opravdu výhodné. Pokud jste studen, držitel ZTP nebo státní nezisková organizace, tak Vám nabízíme naše služby se slevou patnáct procent. Určitě se Vám to s námi vyplatí, to nemějte vůbec žádný strach.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup