Služby

Pro muže jakéhokoliv věku


Nebojíte se něčeho nového? Lákají vás vzrušující věci? Jste muž mladého věku a toužíte poznat koření života, které jste ještě nemohli nebo zatím neměli šanci zažít? Nebo jste naopak muž ve zralém věku, který už se nudí životem a touží konečně spatřit trochu jinou, líbeznější a daleko příjemnější stránku dnešního moderního světa? Pak každý z vás může využít našich speciálních služeb. Nemusíte se ničeho dopředu obávat, nejedná se o žádné podvádění, ale o erotické masáže, které jsou vysoce moderní a pověstné tím, že se zde nic jiného než masáž, byť je trochu erotická, neodehrává.

Co si pod tím představit?

Klasická tato služba tedy erotická masáž, je zaměřena pro muže. Objednat se můžete dopředu. Také si můžete vybrat svou partnerku. Na výběh máme hned z desítky překrásných dam, které jsou pro vás přichystané na den, který si vyberete. Dopředu si zamluvíte i danou službu. Máte na výběr z klasického stylu, ale také nuru, tedy tělo na tělo, mýdlové či olejové, podle vaší libosti. Vyzkoušet je postupem času rozhodně můžete všechny a to klidně pokaždé s jinou dámou, protože pokaždé to může být trochu jiné. Každá má své specifické metody a každá také dokáže jiným způsobem pracovat. Proto se mohou služby od sebe trochu lišit.

· V klasické budete začínat sprchou nebo vířivou vanou s vaší partnerkou. Ta pro vás bude krásně připravená, namalovaná a v luxusním spodním prádle. Dále může být buďto oblečená, nebo jenom z části v něčem svůdném, či může být zcela nahá. V tomto ohledu to vždy záleží na přání zákazníka, kterému se přizpůsobujeme. V čem se však nemůžeme přizpůsobit, je službou, protože nejde v žádném případě o pohlavní styk.

Masírování bude probíhat po celou dobu a zaměřeno bude na celé vaše tělo, včetně intimních partií, které nezůstanou pozadu. Dámy se velice snaží, abyste zažívaly tu pravou rozkoš, ale orgasmus oddalují, abyste se na konci toho slastného pocitu nemohli nabažit.