Služby

3D tisk budete potřebovat, třeba i Vy


Když se nebudete pravidelně seznamovat s technickými vymoženostmi, které se občas vyrojí, jak houby po dešti, potom můžete přijít o docela slušné vychytávky nejen ve Vaší profesi. I 3d tisk Praha může totiž nějakým způsobem pomoci mnohým z Vás.

robot

Záleží na nápadu.
· Jestliže chce architekt, nebo projektant uspět v technické soutěži na zadané téma, musí zaujmout. A to nejen provedením své práce, ale také jejím představením investorům. Ti musí dokonale porozumět jejich vizi. A ruku na srdce, všichni nejsme skvělí čtenáři namalovaných stavebních rysů. Proto tyto profese dodávají i obrázky, kterými chtějí zaujmout. Ale pokud se objeví před investory maketa jejich vize provedená 3d tiskem Praha, potom je to o něčem jiném. Investoři si jejich práci a skvělý nápad s natištěnými prostorovými figurkami, budovami, stromy a cestičkami oblíbí.

· Pokud jste výrobcem hraček pro děti, musíte myslet na bezpečnost dětí, když si s Vašimi hračkami hrají. Proč byste tedy nemohl do svých pracovních postupů zahrnout i 3d tisk Praha, který pracuje s bezpečnou hmotou, o kterou se děti nezraní?

· Ani marketingové oddělení nemusí zahálet a může nápaditě využít 3d tisk Praha při výrobě reklamních předmětů, jako jsou, třeba přívěsky na klíče, nebo drobné předměty denní potřeby.

· Nakonec i obyčejní lidé nemusí stát opodál nové technologie. Jestliže se Vám pokazí v kuchyni spotřebič, protože jedna nepatrná součástka praskla, nekupujte hned celý komponent, aby spotřebič zase pracoval. Nechte si 3d tiskem Praha zhotovit jenom tu jednu malou součástku, která se, bohužel samostatně neprodává.

tisk

· A přece jen existuje ještě jedna vychytávka, která se bude líbit hlavně dětem. Máte doma dítě, které si oblíbilo postavičku z dětského filmu, nebo seriálu? Darujte svému dítěti, třeba oblíbeného robota, kterého Vám zhotoví podle návrhu 3d tisk Praha.
Vidíte, jak sledování vývoje moderních technologií můžete zařadit i Vy do svého života?