Zdraví

S rýmou si poradí vhodná odsávačka hlenů

Když se objeví, u miminka nebo dítěte, které ještě neumí pořádně smrkat, počáteční rýma, rozhodně to není nic příjemného. Pokud rodiče nezačnou tento problém řešit, tak se může dostavit ještě daleko horší zdravotní komplikace. Nastydlé dítě bude mít ucpaný nosánek, začne mít problémy s jídlem, spánkem, ale i dýcháním a může to vyvrcholit dalším onemocněním. Je daleko lepší se na takovou situaci dostatečně připravit. Součástí dětské výbavičky by totiž měla být i odsávačka hlenů, která během chvíle pomůže rodičům odstranit hleny a vyčistit tak plný nosánek.

odsavacky

Na výběr je několik možností profesionálních odsávaček hlenů:

  • Elektrické odsávačky – mají velmi jednoduché ovládání a není třeba se jich obávat, jelikož jsou vybaveny pojistným ventilem. Silikonovou hadicí, která umožňuje snadnější a bezpečnější manipulaci. Sací špička má rovněž stop ventil a nasazuje se na konec sací hadice odsávačky. Její úkol je naprosto jednoduchý, protože má uzavřít okruh a vytváří tak sací podtlak. Bez toho by nebylo možné provést odsávání. Návod je součástí produktu, tudíž není možné nijak pochybit. Sací špička se spouští velmi lehce přiložením palce na vyznačený otvor. Nechybí ani odsávací kanyly, které se dodávají jak pro malé děti, tak rovněž pro dospělé, kteří mají problémy se smrkáním.

HTB1BFfvXojrK1RkHFNRq6ySvpXad-600x600

  • Odsávačky hlenů na baterie – jsou naprosto ideální pro kojence a menší děti. Jsou určeny k přerušovanému odsávání nosního sekretu a hlenů. Podle věku dítěte nebo i velikosti samotných nosních dírek, lze snadno vyměnit hlavice. Tyto odsávačky hlenů jsou navrženy tak, aby bylo snadné jejich používání. Vzhledem k tomu, že se jedná o zdravotnický přístroj, tak je lze považovat za naprosto bezpečné. Pěkně se drží díky jednoduché konstrukci, která se především vyznačuje i nízkou hmotností. K napájení není potřeba elektřiny, jelikož skvěle postačí alkalické baterie. To přirozeně je naprosto bezvadné řešení, protože potom tato odsávačka hlenů se dá bez problémů použít i venku na procházce nebo si ji snadno lze přibalit do cestovní tašky na dovolenou. Rozhodně potěší její příznivá cena.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup