Zdraví

Některé ženy už to mají za sebou, jiné ještě před sebou


Nedá se spolehlivě určit věk, kdy to přijde, ale nejčastěji se projevy menopauzy objevují kolem 40 až 50 roku života každé ženy. Je s tím spojená spousta změn v našem těle, takže se opravdu není na co těšit. Vlivem snižování hormonů, které přirozeně klesají, a tělo je nedostává, se nám mohou dít změny, které na svém těle do této doby neznáme.
Mění se postava– hlavně v oblasti bříška, kde shledáváme a často se tak objevuje malé padesátnické kulaté bříško.

Mění se některé projevy na našemtěle– vypadávají více vlasy, lámou se nehty nebo například také tuhnou klouby.
Objevují se nemilé projevy zadýchávání –během krátké chvíle nebo při menší námaze se zadýcháte a unavíte.
Příznaky se také dějí uvnitř našeho těla –některé mohou vyplout až na povrch. Zmíníme nechtěnou inkontinenci moči nebo například nižší sexuální touha, která také spadá do této oblasti, protože se naše pohlavní orgány více vysušují. Nedostává se jim potřebných hormonů do celého těla a tak se i v této oblasti nemusíme cítit dobře, navíc zcela ztrácíme přirozenou chuť na sexuální hrátky s partnerem.
Přes noc se mohou projevovat další příznaky– tím je například častější buzení se v noci. Kromě noci také býváme více unavené i přes den.
Duševní zdraví pokulhává– naše nespokojenost má na všechny ostatní okolo nás vliv, takže určitě není dobře, že jsme dnes a denně naštvané, že se necítíme dobře, nebo jsme otrávené.
Zvyšují se také návaly horka, které často bývají prvotními příznaky. Chvilku je nám horko, posléze zase zima, ale projevy horka bývají ty hlavní.

Co nám přirozeně může pomoci?

Nemusíte se ládovat umělými a synteticky vytvořenými hormony, které by vám vrátily opět trochu klidu do života hlavně tím, že vám synteticky nahradí vaše již dávno ztracené hormony. Jde to i jiným způsobem a to zcela přírodním .
Speciální přípravek Menox 45 bojuje se všemi těmito příznaky a to zcela přírodní cestou. Tento přípravek pomáhá k normální produkci ještě zbylých hormonů ve vašem těle. Obsahuje také výtažek z rostliny Maca, a má tak exkluzivní složení.