Zboží

Repasovaný počítač – skvělá volba!


V této době, kdy je většina populace odkázána na home office, mohou některým nastat potíže právě v souvislosti s nevyhovujícím počítačem. Řeč je zejména o nízkém výkonu, nebo zastaralém modelu stolního či přenosného počítače.
I pokud byste byli nejklidnější povahy, určitě vás, stejně jako ostatní, dokáže vytočit neustále sekající se excel, nebo bleskově vybíjející se notebook. V takovém případě přichází na řadu myšlenky o koupi nového stroje.

Repasované PC může být řešením!

Pokud hledáte výkonný herní počítač, ale nechcete si jej skládat sami doma, a přitom byste rádi ušetřili nějakou tu korunu, pak jsou repasované PC přímo pro vás. Jestliže náhodou nevíte, co pojem repasovaný PC znamená, pak pokračujte ve čtení.
Naše společnost inComputer.cz se zabývá zejména prodejem repasů, a to už přes15 let. Jedná se o prodej elektronických zařízení, která byla předváděna buď to jako modely v obchodech, nebo na jiných předváděcích akcích. Dále také prodáváme PC po leasingu, nebo již použité stroje měníme na 100% funkční a vyhovující vašim požadavkům.

repasovane-pc

Protože jde o počítače, které už byly v provozu, si dáváme pozor na jejich úplnou funkčnost. Počítače, které byly už někým před vámi používány, jsou pečlivě podrobeny několika testům a případně jsou opraveny originálními náhradními díly. To je také důvod, proč jsou tyto modely až několikrát levnější než zcela nové přístroje.
Pokud zvažujete koupi nového PC, pak je vhodné zvážit, pro jaké účely jej budete využívat. Obecně platí, že herní počítače zvládnou mnohem víc nátlaku od uživatele než počítače obyčejné. I kdybyste potřebovali PC pouze na práci, pak je rozhodně lepší volbou sáhnout po repasovaném herním počítači, který má vyšší výkon.

repasy

Proč právě repasovaný herní počítač?

Důvodů je hned několik.

  • Nižší cena – Z důvodu, že nejde o zcela nový model je jasné, že prodejní cena bude mnohem nižší. Za cenu, pod kterou byste koupili obyčejný stolní PC, si můžete koupit několikanásobně výkonnější stroj.
  • Vyšší výkon – Tento bod souvisí s bodem předchozím. Jelikož se ceny repasů pohybují průměrně v nižší škále, je pak jasné, že za nižší cenu si užijete více muziky. Navíc pokud zvažujete, nebo jste odkázáni na home office, pak jistě nechcete počítač, který vám zamrzne při třetím/čtvrtém spuštění systému. Pokud jste v duši alespoň trochu dítětem, které vždy rádo hrálo videohry, pak se můžete během chvíle vrátit do svých dětských let, jelikož herní stolní počítače zvládnou kromě běžných činností také i náročnější hry a aplikace. Tato vlastnost se určitě hodí, pokud se rádi během dni plného práce odreagujete.
  • Záruka až 12 měsíců – Aby bylo jasné, že si na našich repasovaných počítačích na hry a práci necháváme opravdu záležet, máte nárok na 12měsíční záruku, během které si můžete ověřit, že PC funguje tak, jak má. Během této doby jej můžete v případě jakýchkoliv problémů reklamovat.

Doufáme, že jsme vám pomohli k výběru dobrého počítače za ještě lepší cenu, a to v podobě právě repasovaného herního PC, který vám je schopen nabídnout přesně to, co od svého stolního PC očekáváte. Více na inComputer.cz.