Vzdělání

Rekvalifikace odstartuje Vaši kariéru


Pokud člověk přijde o práci, bývá to pro něho většinou velice těžké. Zejména, pokud nemůže delší dobu najít uplatnění ve svém oboru. Jednou z možností, jak se z této nepříjemné životní situace dostat, je rekvalifikace. Rekvalifikace a rekvalifikační kurzy v Českých Budějovicích – účetnictví nabízejí celou řadu možností, jak si najít novou, dobře placenou práci a získat tak zpět sebevědomí i dostatek finančních prostředků.

rekvalifikace

  • Je zapotřebí vybrat si takový obor, který je na trhu práce žádaný.
  • Tuto podmínku splňuje hned několik profesí.
    • Patří sem například kurzy asistent/ka, sekretář/ka, který zvládnete za několik málo týdnů.
    • Stejnou podmínku splňují i ostatní nabízené kurzy.

Stále žádaným oborem je také účetnictví a daňová evidence. Zajímavým oborem, který přináší stále něco nového, je personalistika. Pokud je uchazeč veden na Úřadu práce, dá se v mnoha případech domluvit i zaplacení kurzu.

Kurzy jsou určené i pro podnikatele

Rekvalifikační kurzy, které se týkají zmíněných oborů, nemusejí ale absolvovat pouze nezaměstnaní lidé. Jsou vhodné i pro začínající podnikatele, kteří chtějí mít stále dokonalý přehled o všem, co se v jejich firmě děje.

  • Velice zajímavým kurzem je také online marketing, který Vás seznámí s nástroji digitálního marketingu a se všemi možnostmi jejich využívání.
    • Tento obor je považován z budoucího hlediska za velice perspektivní.

účetnictví
Rekvalifikační kurzy jsou určené nejen pro osvěžení bývalých znalostí a vědomostí, ale díky profesionálnímu přístupu lektorů je mohou absolvovat i naprostí začátečníci. Není tedy nutné mít vzdělání v příslušném oboru. Je to ale jistě velkou výhodou. V některých případech je podmínkou ukončené středoškolské vzdělání, někdy stačí pouze výuční list.

  • Velkou výhodou rekvalifikačních kurzů je to, že jsou zaměstnavateli v celé České republice přijímány jako plnohodnotné vzdělání v daném oboru.