Cestování

Dovolená ve Slovinsku


Plánujete letní dovolenou v zahraničí? Jste milovníci turistiky a dlouhých procházek? Lákají vás hory, vodopády, čerstvý vzduch a krásná křišťálová jezera? Chcete svou dovolenou prožít v obklopení přírodních krás? Letní parné dny jsou pro přírodní výlety ideální. Příroda své okolí ochladí a vám nebude takové teplo, jak kdybyste stáli uprostřed vydlážděného náměstí, kde jedinou útěchou je ledová limonáda nebo točená zmrzlina. Mluvíme tu o krásné pohádkové zemi Slovinsko. Která se pyšní jedinečnou přírodní krásou jak v zimním tak v letním období.

Křišťálové jezero

Nabízíme krásné ubytování v Glamping Slovinsko, které je vhodné pro mladé páry nebo cestovatele se čtyřnohými mazlíčky, které nechcete po dobu dovolené nechávat doma. Z kempu je krásný výhled na rozmanité hory přikryté sněhovou čepičkou. Všude je krásný čistý vzduch. Kemp vlastní manželský pár, který se o své ubytování a celý areál řádně starají. Rádi vám se vším poradí. V kempu nabízí ubytování v glamping chatkách pro dvě až pět sob nebo se zde můžete ubytovat ve svém karavanu, stanu či obytném autě. V kempu jsou společné sociální zařízení pro všechny ubytované.

rodina

V koupelně je možné si zapůjčit fén na vlasy, což ocení především dlouhovlásky. V areálu můžete dále využít venkovní gril a sporák. Vše se nachází pod stříškou, takže vás neodradí ani nepříznivé počasí. Když se vám nebude chtít vařit, můžete vyzkoušet naši restaurace nebo bar. K ubytování si můžete objednat bohaté snídaně, které jsou připravované z místních surovin. Sami majitelé vyrábí domácí marmelády, čaje a lihové likéry. Dále se pyšní bylinnými mýdly s omamnou vůní. Produkty můžete vyzkoušet a koupit si na památku.
Dovolená si užijí i vaši děti, kteří se mohou vyblbnout na dětském hřišti. Vítáni jsou i čtyřnozí mazlíčci. Budou mít dostatek prostoru na proběhnutí. Dopřejte si dovolenou plnou krásy a přírodních skvostů.