Služby

Rakousko je pro zimní dovolenou ideální destinací


Každý z nás si pod pojmem „dovolená“ asi představí něco trochu jiného. Někdy se může stát, že se rodina nemůže dohodnout na tématu letošní dovolené. Proto je ideálním řešením zvolit takovou dovolenou, ve které je zahrnuto pro každého něco. Nemusíte cestovat několik set kilometrů, aby se vám sen o krásné zimní rodinné dovolené splnil. Rakouská destinace Ramsau am Dachstein nabízí krásné ubytování i sportovní vyžití pro všechny věkové skupiny.

ubytování

  • Na své si přijdou milovníci běžek, sjezdového lyžování, sněžnic i horolezectví.
  • Nejen pro zamilované páry je připravena romantická jízda na saních tažených koňmi.

Ubytování Rakousko nabízí penzion, ve kterém najdete veškeré potřebné zázemí, a navíc je vzdálen od centra dění pouhých pár minut. Ve chvílích odpočinku a relaxace budete tedy mít zaručený klid a pohodu. Relaxovat můžete v sauně, cedrové kádi nebo si sednout na terasu, dát si něco dobrého k pití a kochat se výhledem na Schladminské Taury.

V rakouském penzionu se budete cítit jako doma

Jedna z prvních věcí, co nás při plánování dovolené napadne je, kde se budeme stravovat. Konzervativní lidé mívají obavu, že místní jídelníček nebude pro ně tím pravým. Pokud vsadíte na český penzion v Rakousku pak máte po starostech.

ubytování v penzionu

  • Snídaně je řešena formou oblíbeného švédského stolu a k večeři si můžete vybrat v salátovém bufetu, zvolit polévku nebo si vybrat ze dvou jídel s moučníkem.

Zkrátka nepřijdou ani milovníci zlatavého moku. Tradičně se zde čepuje Pilsner Urquell. A večer můžete zakončit ochutnávkou některého rakouského, italského nebo francouzského vína. Tím ale nabídka poskytovaných služeb zdaleka nekončí. Jestliže se vám nebude chtít šlapat pěšky nebo jet vlastním autem na sjezdovku Ritisberg v Ramsau, pak vás odvezeme až na svah nebo ke skibusu. Pochopitelně můžete počítat také o odvozem zpět, do klidu našeho penzionu.