Finance

Půjčka pro začínající podnikatele může být vyřízena ještě dnes


Nový život startuje, živnostenský list je už vystavený a teď už zbývá jen zahájit činnost. Nic není jednoduché, zvláště pokud jste na samém začátku. Výdajů je pak opravdu hodně, a pokud nemáte úspory, nezbývá než si vzít půjčku. A v momentě, kdy banka nevyhoví podobné žádosti, nabízí se ještě jedno zajímavé řešení. Vyřídíte jej za několik málo minut online, jinými slovy, jako začínající OSVČ rozhodně nebudete ztrácet čas. Krátkodobá nebankovní půjčka, která má jen minimum podmínek, je totiž už připravena. Stačí jen zaklepat na dveře a vejít dál, jak jednoduché!

půjčka

Obejdete se bez papírových formulářů

Nemáte rádi spoustu kolonek na papíru před vámi? Frontu, kterou si ještě před tím musíte vystát někde v bance? Jistě, podobné věci už jsou v dnešní době téměř přežitkem, něco, co patří do kategorie 20. století. Půjčka pro začínající podnikatele je naštěstí úplně odlišná a nesetkáte se s papírováním jako na úřadech. Jakou částku si díky ní můžete půjčit? A jak může být nastavený splátkový kalendář? Máte svobodu volby, takže v mnohém záleží jen na vás.

  • 5 tisíc korun je nejnižší částka, o které lze uvažovat. Nikdo se vás nebude ptát na účel.
  • 30 tisíc korun je maximum. Použít je můžete na reklamu, ale i nákup software do kanceláře.
  • Splátkový kalendář je tady jasně stanoven. Nejméně 7 a nanejvýš 30 kalendářních dnů.

půjčka pro podnikatele

Osobní jednání už nehraje roli

Jste zvyklí všechno zařizovat osobně, tváří v tvář na pobočce, jste ze staré školy? I tehdy určitě oceníte časovou úsporu, kterou v takových záležitostech přinese online způsob vyřízení. Jistě, může to být i hodina, co byste jinak strávili v bance. Podnikatelská půjčka se vyřídí přes internet, bez čekání a nervózních momentů. Vlastně o ní nemusí vůbec nikdo ve vašem okolí vědět, což je určitě hodně potěšující.