Služby

Naučte se angličtinu snadno a rychle!


Znáte pořekadlo: „Kolik znáš jazyků, tolikrát si člověkem.“ Ruku na srdce, něco na tom přeci jenom bude. V dnešní době, kdy s oblibou řada z nás tráví letní čas návštěvou cizokrajných zemí a míst se de facto bez dalšího jazyka neobjedeme. Je tomu právě anglický jazyk, který otevírá dveře do světa a dnes je už standardně součástí školní docházky. Jenže ne každý má talent naučit se cizím řečem a tak není od věci poohlédnout se po kurzu, který nám s výukou angličtiny pomůže. Už proto, že angličtina je v současnosti nejpoužívanějším jazykem na světe a domluvíte se s ním téměř všude. Pojďme si říct několik důvodů, proč byste se měli začít učit anglicky…třeba i v pokročilejším věku.

Hodina angličtiny

1. Nejpoužívanější jazyk na světě

Angličtina patří mezi nejpoužívanější jazyk na světě, to asi každý ví. Víte však, že přibližně každý pátý člověk hovoří nebo alespoň rozumí anglicky?

2. Snadnější cestování nebo šance na lepší zaměstnání

Angličtina je nepostradatelným pomocníkem při cestování, ale nejenom to. Spousta počítačových programů, knih nebo třeba filmů je dostupná pouze anglicky. Znalost angličtiny navíc do značné míry zvyšuje šance na přijetí v nadnárodní společnosti. A co víc, u většiny firem je dnes již znalost angličtiny alespoň na komunikativní úrovni podmínkou pro získání zaměstnání.

Psaní na tabuli

3. Oficiální jazyk v 53 zemích světa

Angličtina je považována za hlavní jazyk v 53 zemích po celém světě. V globálním měřítku je to tak ohromné množství lidí. Nebylo by přeci na škodu rozumět jim, ne?

4. Řada internetových stránek či médií v angličtině

Angličtina je považována za hlavní jazyk v řadě zemí, pro více než 40 milionů lidí je navíc mateřským jazykem. Není se tedy čemu divit, že většina internetových stránek či médií je primárně dostupná v angličtině.

5. S jazykovými kurzy bude angličtina hračka

Bojíte se angličtiny? Nevadí! Učte se anglicky pod vedením zkušeného lektora, se kterým bude učení o poznání jednodušší.