Služby

Podpořte návštěvnost svého webu kvalitní SEO reklamou


Patříte-li mezi majitele webu, jistě uvítáte návštěvnost relevantních uživatelů, kteří mají zájem o vámi nabízené produkty nebo služby. To zajistí, kromě jiného, i kvalitní SEO-reklamy. V současné době již nestačí pouze web vyladěný pomocí dobré grafiky. Aby byl vidět na předních pozicích vyhledávačů, je potřeba zajistit SEO reklamu – optimalizaci webu pro vyhledávače.

seo reklama

Na koho se obrátit?

Oslovte zkušené odborníky z PPC PROFITS. A proč právě je? Neboť mají dlouholeté zkušenosti. Pravidelně sledují nejnovější trendy, používají nejmodernější SEO nástroje a postupy, které skutečně fungují. SEO reklama, kterou pro vás připraví, má dlouhodobý vliv co se návštěvnosti webu týká.
Mimo optimalizaci pro vyhledávače zajistí i další marketingové služby. Může to být PPC reklama, správa sociálních sítí nebo e-mailing. Podrobnou nabídku naleznete na stránkách ppcprofits.cz.

reklama seo

Jak funguje spolupráce?

Nejprve je zpracován podrobný SEO audit, který má za úkol odhalit nedostatky bránící webu v umístění na lepších pozicích. Práce je zaměřená na technickou i obsahovou stránku webu. Relevantní uživatele na web přivedou kvalitní externí odkazy, které společnost zajistí. Výsledky práce získáte přehledným reportem, který vychází z pravidelného monitoringu.

SEO vs. PPC

SEO a PPC patří mezi oblasti marketingu, na které se zaměřuje většina firem. Mají vliv na zobrazení webu ve výsledcích vyhledávání. Každá varianta však nabízí, z časového hlediska, jiný efekt. PPC kampaně zobrazují návštěvnost ihned. Každý proklik je však potřeba zaplatit. U SEO platit za návštěvnost nemusíte, ale výsledky jsou patrné až za delší dobu. Má však výsledky dlouhodobějšího charakteru. Ideální je, pokud můžete investovat jak do SEO, tak i do PPC. Díky tomu se posune váš web na žebříčku vyhledávačů na přední pozice.