Služby

Profesionální zařízení


Naše společnost se svým zákazníkům snaží nabízet co nejkvalitnější služby v oblasti měření úniku tepla, k tomu používáme ty nejlepší dostupné technologie na trhu a snažíme se co nejvíce přizpůsobit podmínkám daného klienta. Dokážeme určit, kde nejvíce v domě uniká teplo, takže můžete rekonstrukci směřovat správným směrem. V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit, naši profesionálové vám rádi odpovědí. Využijte nadcházející topné sezony, kdy je vhodné období k provedení tohoto měření.

ceník

Flexibilní přístup
Aby všichni naši klienti byli naprosto spokojení a nemuseli se vůbec v ničem omezovat, snažíme se vyjít vstříc s datem měření. Proto nás stačí pouze kontaktovat a společně jistě najdete vhodný termín, kdy budete mít dostatek času. Poté budete přesně vědět, jak je na tom váš dům s únikem tepla, takže budete hned vědět, jak tomu můžete zabránit a tím pádem také ušetřit finance, které můžete investovat do kvalitního zateplení nebo celkové rekonstrukce domu. Naše služby se samozřejmě neomezují jen na měření úniku tepla, ale můžeme vám poskytnout také průkaz energetické náročnosti budovy, což se hodí především, když se chystáte dům prodat.

ilustrace

Velice výhodné ceny
Nemusíte se bát, že by vás vyšlo toto měření dráž, než celé topení pro váš dům, přesvědčit se o tom můžete sami . Proto pokud uděláte tuto drobnou investici, jistě oceníte, že dál už pak nebudete muset tolik investovat do vytápění a celkově ušetříte dlouhodobě velice významnou částku, kterou pak můžete dostatečně investovat do nového vybavení domu a udělat si skutečně krásné a velice komfortní bydlení. Zkrátka pokud investujete do budoucnosti, jistě budete nadšeni tím, kolik peněz následně ušetříte. Jistě po dobře provedeném zateplení budete mít možnost užívat si každou zimu bez obav z toho, že byste protopili jmění.