Služby

Zábavní park pro děti podporuje přirozenou hravost

Hravost je přirozenou touhou každé živé duše, a v první řadě té dětské. Moudří lidé se nám to všem ostatním snaží vštípit, daří se jim to však jen zčásti. Bohužel se necháváme zlomit současnou dobou a máme pocit, že když nebudeme dostatečně vzdělaní a zruční, jen stěží v tom dnešním drsném světě přežijeme. Přirozený životní styl se pak mění z hravosti a radosti z pohybu a tvůrčí činnosti na uspěchanou honičku s cílem stihnout toho co nejvíce. Projevuje se to mimo jiné i tím, že jsou naše ratolesti přetěžovány příjmem informací ze zájmových kroužků. Nejde o to, že by kroužky nebyly vhodné, ale je jich příliš, a děti nemají prostor pro vlastní zábavu a nemohou si ani odpočinout a dostatečně relaxovat.

trampolína

Zkušený psycholog vám sdělí, že navštěvování těchto aktivit postačí jen dva dny v týdnu, ve zbývajícím čase by mělo jít o vyváženou zábavu ve formě her. Nechte o ní rozhodnout vaše dítě a nediktujte mu, jak by mělo svůj volný čas trávit. Každá dětská osobnost je jiná, někdo preferuje spíše pohyb ve skupinách, jiné děti baví třeba výtvarné činnosti někde o samotě.

houpačka

Aktivní zábava formou hry v zábavním parku

Měli byste jim ovšem dokázat nabídnout zábavu tvůrčí, bohužel tomu příliš nenahrává současná doba elektronických vymožeností, kdy na sociálních sítích a obecně na internetu tráví lidé spoustu hodin času. Přemýšleli jste někdy o vyžití na trampolínách a skákadlech v zábavním parku pro děti? Co třeba vyzkoušet bezpečnou nafukovací lezeckou stěnu, dětský bowling, lukostřelbu, pohyb na překážkové dráze, anebo relaxační zónu?

V dnešní době trávíme příliš mnoho času v uzavřených místnostech a chybí nám kontakt s přírodou. Zabavit se je snadné, a pokud vám nevyhovuje být stále na jednom místě, naplánujte výlet na kolech. Česká republika má jednu z nejhustších sítí cyklostezek v Evropě, které vedou napříč přírodními památkami, doplňují je naučné stezky a zajímavé historické památky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup