Služby

Podle čeho vybírat osvědčený autoservis

Mezi lidmi platí jedno nepsané pravidlo, že jestliže vykonávají práci, které je naplňuje, baví, nebo je dokonce jejich životním koníčkem či krédem, projeví se to na výsledku jejich tvůrčí činnosti. Takoví jedinci pak k sobě zákazníky přitahují doslova jako magnet. Dobré reference jsou totiž tím základním stavebním kamenem, který při vyhledávání kvalitního výrobku nebo služby preferujeme. Poměr cena / výkon a kladné hodnocení nás zajímají ze všeho nejvíc.
havarované auto.jpg

Příjemné, čisté prostředí

To každého z nás upoutá na první pohled. Čistota, pořádek, provozní systém a řád zpravidla svědčí o kvalitě poskytovaných služeb. Vypovídají o majiteli firmy a jeho zaměstnancích, o jejich vzájemných vztazích a celkovém klimatu v dílně. Příjemně vás může překvapit i přijímací kancelář, automat na kávu, občerstvení, možnost bezplatného připojení k Wi-Fi.
mladá automechanička.jpg

Vybavení

Podezřele nízké ceny služeb nevěstí nic dobrého. Většinou souvisí se zastaralým vybavením, s nedostatkem potřebných technických prostředků, s nekvalifikovanými techniky. Hodinová sazba by tedy měla zhruba odpovídat aktuálním cenám autoservisů v Praze prezentovaným např. na Internetu. Vyplatí se tedy raději servis volit v cenové hladině přijatelné „zlaté střední cesty“.
zdviž v autoservisu.jpg

Náš zákazník, náš pán

Frazeologie starých časů se osvědčila i dnes, opět pouze potvrzuje pravidlo zájmu o klienta a dobře odvedené práce. Platnou formulaci, že cokoliv vytvoříme, se nám vrátí, známe takřka všichni, ale jen někteří se jí řídí. Poctivá práce a přívětivý přístup lidé ocení, ačkoliv se to může projevit až po určité době. Na zákazníka obecně vždy lépe působí osobní přístup, kdy se vše řeší osobně v přijímací kanceláři, nikoliv přímo v dílně pod heverem. Předběžnou cenu byste se měli dozvědět ještě před započetím opravy, a jestliže se v průběhu prací objeví neočekávaný problém, měli byste být nejprve informováni, abyste zvážili další postup. Renomované servisy uveřejňují běžné tarify služeb na svých webových stránkách.

Objednávka on-line

Tato služba patří k základním úkonům. Zarezervovat si předem vhodný termín je pochopitelně mnohem příjemnější, než se pokoušet desetkrát někam dovolat, domluvíte sice termín opravy, ale pak po příjezdu v den D zjistíte, že technik zapomněl majiteli servisu informaci předat, a musíte přijet jindy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup