Služby

Při opravách ve výškách se bez lešení neobejdete


Na rodinném domě je stále co opravovat. Jednou jsou to staré zrezivělé okapy, podruhé opadávající omítka, a to ještě není řeč třeba o zateplování, které je velkým hitem posledních let, a vůbec se není čemu divit. Jenže k tomu, aby se člověk takovým pracím mohl věnovat, potřebuje mít k dispozici vhodné lešení .

stavební konstrukce

Klidně i nějaké menší, které bude postupně přemísťovat, nicméně bez lešení se v takovém případě neobejde. A rozhodně není myslitelné, aby si vzal na pomoc žebřík. Provádět podobné práce většího rozsahu z žebříku by mohlo dopadnout tragicky. Takových případů, kdy lidé něco podobného zkoušeli a opravovali svůj dům z žebříku, a poté spadli dolů už bylo dost a dost a většina z nich měla špatný konec. A i kdyby se vám nic nestalo a nespadli jste z žebříku dolů anebo i s žebříkem dolů, tak i v takovém případě by to pro vás nebylo vůbec příjemné. I při práci ve výškách člověk potřebuje mít k dispozici určitý manipulační prostor, kam si může odložit své věci a může se tam pohybovat alespoň kousek okolo sebe do všech stran. A něco takového mu žádný, byť sebelepší žebřík nemůže poskytnout. Mnohem lepší proto je, pořídit si vhodné lešení.

stavbař
Ovšem to vás bude stát nemálo peněz, jeho doprava k vám domů bude zřejmě problematická, protože se do klasického osobního automobilu nevejde, a navíc jej ještě budete muset skladovat, takže vám bude neustále zabírat prostor v garáži anebo někde jinde. V takovém případě je proto na místě zvážit, jak často takové lešení budete potřebovat a zda by pro vás nebylo výhodnější si jej půjčit. Ušetříte tak mnoho peněz, času i prostoru a získáte tak přesně to, co chcete. Dobrá půjčovna lešení vám totiž veškerý materiál přiveze až na místo k vám domů. A tím to zdaleka nekončí. Ještě vám celou lešenářskou konstrukci odborně postaví, takže se nebudete muset ničím trápit ani se obávat o svou bezpečnost. A až bude po všem, firma opět všechno rozloží a odveze.