Služby

Připravte skvělé překvapení


Vy to prostě máte v krvi. Co by to byl za dárek, kdybyste jej nepojal originálně. Dárky, které rozdáváte, musí nadchnout, pobavit, nebo alespoň mile překvapit! Zatím se Vám to daří.

Ovšem někdy dochází inspirace, nebo Vaše hvězda fantazie je právě v bodě temnoty. Co potom? Přece nebudete stát v řadě gratulantů, kteří třímají v rukou klasiku. To rozhodně ne! V takovém případě se určitě zapotíte, abyste si nezkazil renomé.

tisk

Když Vám fantazie dochází, potom Vaše originalita vychází z dárků objemných, které se nedají darovat z ruky do ruky. Chcete koupit své choti auto? Darujete jí malou krabičku s klíčky od nového vozu?

Buďte originálnější.

Vyšperkujte svůj dar, který je sice sám o sobě obrovským překvapením, ještě originálněji! Využijte možnosti výroby úžasných modelů . To bude přece skvělé překvapení! Darujte krabičku s modelem darovaného vozidla a s klíčky zároveň! Předáte tento objemný dárek z ruky do ruky! A své renomé rozhodně neztratíte!

Pracné to vážně nebude!

Stačí, abyste měl v ruce fotografii, nebo náčrt, který odešlete na příslušná místa a potom už jen čekáte na 3D model! Abyste jej mohl darovat s originalitou Vám vlastní!

Inspirujte se.

Víte, ono se nemusí jednat jen o dárky, které jsou výjimečné. Chcete si postavit dům? Nechte si vytisknout 3D model svého vysněného domu, aby Vám připomínal Váš sen! Vystavte si jej, abyste si ve slabých chvílích mohli připomenout, že šetříte každou korunu proto, abyste již brzy mohli bydlet ve svém! Bude to takový motivační model.

3d tiskuntí

Nebo máte profesi, která by 3D modely Vašich produktů přivítala. Např. na výstavách, kde sice fotografie máte k dispozici, ale vzít do ruky maketu opravdového produktu, to je jiná! To bude pro potenciální zákazníky docela jiné seznámení s tím, co by si mohli pořídit. Zvláště tehdy, jedná-li se o prostorové vnímání věcí. Je to mnohdy účinnější, než fotografie produktu ze všech stran. Jednoduše se nechte inspirovat 3D tiskárnou. Dokáže divy!