Zboží

Kvalitní a pohodlná obuv nejenom do práce

Venkovní teploty se čím dál častěji blíží bodu mrazu, řada z nás tak pomalu nahrazuje mokasíny či lodičky na vysokém podpatku pohodlnějšími alternativami, které naše chodidla spolehlivě ochrání před zimou. Taková obuv nám sice poskytne dostatečný komfort při cestě do práce, ale trávit v ní několik hodin denně v přetopené místnosti, není zrovna nejrozumnější. Nejenom v zimních měsících se vyplatí sáhnout po přezuvkách po vzoru našich dětských let. Jak správně vybrat dámskou pracovní obuv, která zajistí chodidlu maximální komfort?

906_červená_SCPdMAF

Ať už pracovní obuv dámská nebo pánská by měla podléhat jistým standardům. Přeci jenom v ní dobrovolně trávíme 8 hodin denně, někteří dokonce ještě déle. Jak vybrat kvalitní a pohodlnou pracovní obuv do práce v kanceláři, která nám zajistí maximální pocit pohodlí?

Zimní boty ochrání chodidla před zimou, do vytopené kanceláře tak asi nebudou zrovna nejlepší volbou. Není přitom rozhodující, zda dáte přednost kozačkám, polokozačkám nebo si do práce budete vykračovat v pohodlných sněhulích. Model nebo střih není vůbec rozhodující a je pouze otázkou vašeho vkusu a preferencí. V zimních botách by se však měla nacházet teplá vrstva, která udrží chodidla v teple i během mrazivých dnů.

boty

Po příchodu do práce bychom ovšem tento model měli vyměnit za odlehčenou variantu, která dovolí našim chodidlům dýchat. Zimní obuv je primárně určena do chladného počasí, pokud v ní ale budete trávit celý den ve vytápěné kanceláři, může dojít k přehřátí chodidel doprovázené nepříjemným zápachem. Přezutí hned po příchodu do práce je jeden ze způsobů, jak se tomuto nežádoucímu efektu vyhnout. Výběr obuvi do kanceláře už pak podléhá jen nastaveným pravidlům, které ve vaší firmě panují. Některé ženy sáhnou po lodičkách na vysokém podpatku, jiné zvolí třeba mokasíny nebo pohodlné pantofle.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup