Zboží

Nejlepší do práce

Pracujete v takovém prostředí, kde je vcelku snadné se zranit, a proto potřebujete skutečně kvalitní pracovní obuv? Chtěli byste si sehnat takovou, která bude nejen kvalitní, ale také odolná vůči poškození, a více odolná proti nejrůznějším nárazům či odření? Naše obuv takové požadavky zajisté splní, protože je nám jasné, že chcete ochránit své nohy před pádem nějakého těžšího předmětu. Pevnost je jednou z vlastností všech našich obuví.

obuv

Jsou tu ovšem také další elementy, které jistě oceníte – například perfektní a velice účinné odvětrávání potu, což se hodí do každého pracovního prostředí, takže se nemusíte bát vyzout své boty a doma se nejdříve najíst, protože nebudete mít propocené ponožky.

Chraňte se před úrazem

Pevnost není jedinou vlastností našich bot, určitě oceníte také některé další prvky. Nejčastěji totiž vyrábíme celou obuv z kůže, v některých případech se vyrábí také ocelová špička, díky které je zvýšená právě ochrana nohy před pádem nejrůznějších předmětů. Na výběr tu mám hned několik typů bot.
Vybírat můžete z:

· Kotníkových
· Nízkých

Další výběr podle:

· Barvy
· Barevných kombinací
· Materiálu
· Doplňků (vložky do bot, tkaničky)

pracovní obuv

Pokud pracujete v extrémně vlhkém prostředí, nebo by vám zkrátka kožené boty nestačily, určitě si můžete vybrat některé z gumových, tedy holínky. Věříme, že si zajisté vyberete, protože nabízíme mnoho vzorků podrážek, barevných kombinací, lesklé i matné povrchy a opravdu je z čeho vybírat. Pokud budete potřebovat nějakou zimní variantu, také vás nezklameme a nabídneme perfektní kousky zateplené umělým kožíškem, díky kterému budou vaše nohy v teple, ať už sněží nebo jen mrzne. Mimo jiné je naše zboží za velice výhodné ceny, takže neváhejte dlouho a vybírejte.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup