Zboží

Máte rádi kvalitu a jistotu?


Pak sáhněte po osvědčené kvalitě, která ale bude příznivá jak cenou, tak svou výkonností. Jistě vás potěší nové druhy poppers rush, které jsou ještě lepší, než ty, které běžně známe. Každý je však přizpůsobený na něco jiného a proto také můžeme mít rádi různé druhy. Od toho je zde také naše velice široká nabídka všech různých druhů poppers, kterých je až 150! Díky tomu jsme schopni uspokojit jakéhokoliv zákazníka i toho nejnáročnějšího.

Můžete si vybírat z menších balení do 15 ml nebo zvolit větší, které mívá 15 – 30 ml.

Pro páry, které chtějí zažít nové vzrušení

Objevit nové kouzlo můžete i v tomto malém zázraku. Jsou to však látky, které jsou vysoce koncentrované, takže mohou být nebezpečné. Dávkování je velice jednoduché, protože si stačí přičichnout a někteří lidé právě tyto složky používají při sexuálním styku. Jejich chuť a prožitek to ještě mnohonásobně zvýší, proto jsou tyto produkty tak vyhledávány všemi různými uživateli.

Je však prodáván jako čistič!

1) Pozor na jeho oficiální údaje, ty se zcela liší od toho, na co tyto produkty nakonec lidé používají!
2) Pokud si kupujete nějaký z výrobků poppers, tak musíte mít 18 let, protože jde o nebezpečnou látku.
3) Jedná se o vysoce koncentrované čističe, které se používají na čištění audiohlavy, videohlavy, skleněné bongy, šlukovky, ale také na čištění penilních kroužků, kombinéz, pout a podobných erotických pomůcek.
4) Doporučení zní, že v žádném případě je nesmíte užívat!
5) Nejsou vhodné do přímého kontaktu s organismem a to ani čicháním, které je tak velice oblíbené!

Tyto produkty většinou mají podobné účinky jako afrodiziakum. Můžete se po nich cítit malátní, ztratit zábrany, proto je nezbytná ochrana, kterou si raději nasaďte dopředu, protože můžete v tu chvíli ztratit úsudek. Takže jistě dopředu budete chtít předejít nějakému problému.