Zboží

Nebezpečná látka

Látka, jež je mezi lidmi běžně slangově nazývaná jako poppers, je velice nebezpečná, hořlavá a těkavá. Jedná se o nitritové čističe.
Běžně se prodávají jako průmyslové čističe. Mají opravdu vysokou koncentraci, takže se nesmí zneužívat a manipulace s nimi musí být obezřetná. Jakmile by se vám dostaly například na kůži, tak by ji látka spálila.

žena

Na co se používají?

Tyto čističe se používají na čištění audiohlav, videohlav a také na čištění kůže. Kůže se v tomto ohledu však nemyslí na lidském těle, ale například jako bunda, kabelka, taška a tak podobně. Při kontaktu se právě s lidským tělem na kůži nesmí látka dostat, protože je vysoce nebezpečná.
Nejčastější použití je však ještě jedno. Jedná se o použití na vyčištění erotických pomůcek. Právě tato látka je skvělá na čištění penilních kroužků, kombinéz, pout a dalších fetiš a kožených pomůcek, které se běžně při tomto druhu sexuálních aktivit používají. Vyčistíte s nimi snadno i hračky, a další erotické pomůcky. Velice vhodný je to čistič také pro průmyslové využití, zejména na kůži v průmyslu.

sexy žena

  • Zřejmě byste chtěli znát také poppers účinky. Ty mohou mít různé následky. Nejčastěji se například po vdechnutí objevují bolesti hlavy, závratě a nevolnost.
  • Vždy je nezbytné s touto látkou nakládat opatrně. Látka v lahvičkách je totiž vysoce hořlavá. Je přísně zakázáno při manipulaci s touto látkou u toho kouřit nebo mít poblíž otevřený oheň.
  • Je taktéž zakázaná inhalace neboli vdechování. Mohlo by to způsobit podráždění sliznice a poškození plic. Pokud by se vám podařilo látku vypít, pak okamžitě vše vyzvracejte, kontaktujte lékaře a odjeďte do nemocnice. Při požití neprodleně vyhledejte lékařskou pomoc.
  • Látka obsažené v lahvičkách se používá čistě k technickému účelu. Dbejte proto vždy všech bezpečnostních pravidel, abyste dodrželi veškeré zásady s manipulací s těmito látkami.
  • Vždy je nezbytné dodržování všech bezpečnostních pravidel. Řiďte se přitom všemi pravidly a neporušujte bezpečnostní normy. Jedná se především o vaše bezpečí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup