Zboží

Uvolněte se a nechejte své pocity vyplout na povrch


Malé lahvičky o objemu 15 až 30 ml vám v tom pomohou. Pod jakými názvy je můžete znát? Jedná se o poppers. Mnozí si často myslí, že se jedná o nějakou praktiku nebo o jiné zboží. My vám však celou problematiku uvedeme na pravou míru.
Obezřetní buďte v použití. Látka by se neměla dostat na kůži, může způsobit vyrážku nebo až popálení.

baletka

Každý produkt je něčím jiný a něčím výjimečný. Zvláštně voní, někomu příjemně, jinému trochu nepříjemně. Produkty také mohou obsahovat různé druhy těchto látek. Některé jsou základní a takzvaně měkčí. Jiné mohou být silnější a velice účinné a pak zde máme celou řadu amylnitritů, které jsou výrazně silné. Nejlépe účinkují a mají nejsilnější efekt, takže si potěšení opravdu užijete, a navíc po dlouhou dobu. Ovšem také mohou mít nejsilnější vedlejší účinky. Jedná se například o Amsterdam.

  • Druhá verze velmi silných přípravků je známá jako isobutylnitrit. Ty jsou velmi silné a mohou způsobovat bolesti hlavy.
  • Základní verzí jsou isopropylnitrity. Ty nemusí ani způsobit bolest hlavy, takže ani nepoznáte, že jste přípravek užili. Přidávají se do měkčích přípravků. Dá se o nich říct, že i hezky voní. Poměrně příjemně.

dav

Rozšiřuje cévy

Tato „taneční droga“, jak je známá mezi mladší populací obyvatelstva se používá buďto přímo jako taneční droga čili na zábavách, různých akcích, při festivalech, abyste si atmosféru ještě více užili a vychutnali, nebo ji můžete použít při samotném sexuálním aktu. V tom případě se doporučuje vyčkat na vhodný a nejpříjemnější okamžik a těsně před ním vdechnout. Samozřejmě se myslí těsně před orgasmem. Mohou jej používat jak muži, tak i ženy. Muži mají rádi opravdu silné s dlouhodobým účinkem, ženy si možná potrpí na něco slabšího, co je povzbudí, uvolní jim hladké svalstvo a přijdou si na své v podobně orgasmu. Rozšiřuje cévy v celém vašem těle. Uvolňuje hladké svalstvo v oblasti konečníku. Při orgasmu je to výbuch slasti a potěšení. Vše procítíte intenzivněji.