Zboží

Na těžká břemena jedině s autojeřábem

Běžně si s nakládkou a vykládkou vystačíte sami, pokud jde o věci nízké hmotnosti. Někdy však je třeba manipulovat i s mnohem těžšími břemeny. Týká se to třeba nejrůznějšího materiálu nutného ke stavbě. V tuto chvíli už ale potřebujete něčí pomoc.

Autojeřáb je spolehlivý pomocník, který si poradí i s opravdu těžkými břemeny a pomůže při manipulaci s jakýmkoli materiálem. Kde ho sehnat, když potřebujete jeho služby? Pronajměte si ho i s vyškolenou obsluhou.

plošina

Kdekoli po Praze nebo Středočeském kraji

Pokud potřebujete autojeřáb kdekoli po Praze nebo Středočeském kraji, volte nás . Za sebou máme více jak 10 let bohatých zkušeností a realizovaných zakázek. Pracujeme spolehlivě a bezpečně.

Nabízíme především následující práce:

· Manipulaci s břemeny a stavebním materiálem, těžkými a velkými předměty
· Montážní práce a montování http://ekonomika.idnes.cz/skodovka-resi-co-dal-v-rusku-novy-zakon-ztezuje-montovani-aut-p6u-/eko-doprava.aspx%3Fc%3DA110113_101921_eko-doprava_jvobednění, demontáž
· Betonování
· Práce záchranné, vyprošťování
· Nakládku i vykládku

· Pomocné práce a další práce dle domluvy a individuálních požadavků
Pokud se rozhodnete a oslovíte nás, před započetím prací je samozřejmá bezplatná konzultace a doporučení nejvhodnějšího řešení a postupů pro vaši zakázku.

hák

Vyškolený personál a vozový park v perfektním stavu

K dispozici máme kvalitní autojeřáby, které splňují všechny normy a pravidelně prochází technickou kontrolou. Nachází se tedy vždy ve vynikajícím stavu a připraveny ke stoprocentnímu a bezpečnému výkonu. V našem vozovém parku naleznete autojeřáby AD20.2, AD28 a GMK 2035.

Spolehnutí je rovněž na veškerý náš personál a především na obsluhu autojeřábů. Všichni jeřábníci mají za sebou několik let praxe a prochází pravidelnými školeními, bez kterých by kvalitní a bezpečná práce možná nebyla.
Kromě školených jeřábníků je však k dispozici i vyškolený vazač, který v případě potřeby pracuje s lany, řetězy a dalšími vázacími prostředky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup