Zboží

Jak zaplnit dámský šatník

Milé dámy, také si často kladete otázku: „Co si vezmu na sebe?“. Pokud si najdete správný obchod https://wassyl.cz/, už nikdy tento problém mít nebudete. Alespoň ne v takové podobě, kdy není možné zkombinovat jednotlivé kousky oblečení tak, aby k sobě dokonale ladily. Základem každého dámského šatníku je bezesporu halenka https://wassyl.cz/cze_m_Halenky_Vsechny-damske-halenky-185.html.

 • Ta má totiž několik vítaných vlastností.
 • Tím, že je velice variabilní, můžete ji bez obav vzít do společnosti, na výlet nebo na neformální posezení s přáteli.
 • Prostě – vždy budete elegantní a stylová.

Otázkou tedy je, jakou halenku pro danou příležitost zvolit. Pro večerní nebo odpolední párty s přáteli se nemusíte držte příliš zkrátka a dopřát si trochu odvážnější model. Jedním z nich by mohla být halenka s velkým zádovým výstřihem a ozdobená flitry. Barvu je dobré vybírat buď podle odstínu vlasů nebo podle ostatních součástí outfitu. Jestliže se chystáme na nějakou významnější společenskou akci, pak budeme jistě volit něco decentního. Pro tyto příležitosti se nejvíce doporučují halenky v bílé nebo černé barvě.

šaty

 • Chybu ale neuděláte ani některou barevně více výraznou halenkou.
 • V tomto případě musí být ale ostatní součásti obleku v barvách méně křiklavých.
 • Nejlépe v šedé nebo černé.

Body místo halenky? Proč ne

Dokonalou službu v mnoha ohledech nám mohou udělat body. Díky střihu totiž odpadá nebezpečí, že se někde něco vyhrne a nebude sedět. Navíc má body tu vlastnost, že dokáže vytvořit dokonalý dekolt. A to i v případě, že má majitelka subtilnější postavu. Body i halenky se dají kombinovat s každým typem sukně i kalhot.

 • Dá se tedy říci, že koupí několika druhů halenek ve kvalitním e-shopu https://wassyl.cz/ si zaplníte polovinu šatníku.
 • O druhou polovinu se může postarat pár kousků v podobě zmíněných kalhot a sukní.
 • Kombinováním těchto druhů oblečení získáte totiž celou řadu možností, jak být každý den originální.

Šaty sluší každé ženě – bez výjimky

Dalším druhem oblečení, které je v dámském šatníku nepostradatelné, jsou šaty. A to i přesto, že má některá žena raději nošení kalhot. Bez šatů se totiž v mnoha životních situacích neobejdeme.

 • Základem jsou takzvané „malé černé“.
 • Šaty, které využijete doslova univerzálním způsobem.

Možná by bylo dobré položit si otázku, proč vlastně šaty nosíte tak zřídka. Většinou totiž dámy zjistí, že to bylo způsobeno tím, že zatím nenašly ty pravé, které by lichotily jejich postavě a ve kterých by se cítily skvěle. Díky opravdu širokému výběru dámských šatů https://wassyl.cz/cze_m_Saty_Vsechny-damske-saty-190.html najdete jistě ty pravé šaty, které vás okouzlí a které vám pozvednou sebevědomí. A navíc vás přesvědčí, že nenosit do této doby šaty, byl velký omyl, který se dá snadno napravit.

Několik tipů pro výběr šatů

Šaty by měly každopádně odpoutat pozornost od problematických partií a upozornit na přednosti jejich nositelky. Jak na to? Nejvíce možností má žena, jejíž postava je ve tvaru „přesýpacích hodin“. Může si na sebe vzít prakticky vše a vždy jí to bude slušet.

halenka

 • Dáma s plnějšími boky by si měla zvolit šaty, které mají zvýrazněný pas a široký střih v sukňové části. Ideální možností mohou být také například šaty zavinovacím které dámskou postavu v problematických partiích zeštíhlí.

Ženy typu „jablko“, které mají problematickou část v oblasti bříška, by měly volit volné šaty s kratší délkou. Vhodnou variantou by mohly být košilové šaty.

 • Dáma se širšími rameny a útlými boky se bude cítit skvěle v šatech košilových, zavinovacích a také v takových, které jsou v pase doplněné širokým nebo nabíraným páskem. Silueta se tak krásně vyrovná a vyváží.

Na šaty často rezignují ženy s takzvanou chlapeckou postavou. Není to vůbec nutné. Pokud si žena oblékne šaty, které disponují například širokým páskem v oblasti pasu, pak už je téměř krůček k její dokonalosti. Tím dalším krokem, který vše doplní, mohou být různé volány nebo řasení v horní části šatů. Rázem se z chlapecké postavy stane žena s dokonalými křivkami.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup