Zboží

Stěnové sejfy


Máte rádi, když jsou vaše věci v bezpečí? Lepší pocit klidu můžete mít s vlastním sejfem. Ten se používá připevněním do zdi, a proto se nazývá stěnový. Většina je vybavena protipožární drážkou. Zámkem se dvěma klíči a silnou ocelí. Pevná konstrukce je plně zajištěna, aby každý zákazník byl spokojený. Zde budou veškeré vaše věci v naprostém bezpečí.

trezor

Sejf je v podstatě nedobytný trezor, do kterého se dostanete jen vy samotní. Nikdo jiný nebude znát správnou kombinaci čísel, které zadáváte, pokud máte elektronický typ. Stěnový sejf se běžně zazdívá do zdi. Mnoho z nás už vidělo filmy, kde se tyto malé pomůcky používají zcela běžně, spousta amerických filmů nabádá k tomu, abychom před sejf dali obraz a podobně. Můžete si jej doma jednoduše zazdít do zdi jako její součást. Tento typ je k tomu skvěle vybavený. Někteří lidé si do podobných sejfů vkládají hotovost, jiní zbraně nebo důležité dokumenty či závěť. Existují však typy na běžné použití, takže pokud jimi chcete mít také vybavený domov, jistě pro něj své vlastní osobní využití najdete.
Schovejte si tam věci, které nechcete, aby někdo viděl, nebo aby se k nim někdo jiný dostal .

Stěnový sejf může být ve variantě:

1. Elektronický – má moderní elektronický systém. Je možný výběr až ze 100 milionů kódů. Klávesnice je velice jednoduchá na ovládání. Celý systém je plně zabezpečený.

2. Mechanický – vždy jsou k němu klíče, které trezor otevírají. Běžný typ, který se hodí i do kanceláří, když potřebujete schovat hotovost nebo jiné důležité dokumenty.

sejf

Použití v kancelářích

Každé zaměstnání skýtá nějakou oblast podnikání, ve které se vydělávají peníze. V budově firmy se díky tomu často nachází mnoho různých cenností a nemusí se jednat čistě jenom o finance, které máte v hotovosti. Kanceláře potřebují také sejfy k ochraně důležitých dokumentů.