Zboží

Modulární stavby nabízejí mnoho zajímavých řešení


V poslední době získávají stále větší popularitu takzvané modulární stavby. Je to univerzální a rychlé řešení pro mnoho životních situací. Další výhodou je možnost snadného přemístění. Modulární stavby mohou být tedy dočasným řešením například při živelných katastrofách, kdy je potřeba obyvatelům zasažené obce umožnit okamžité ubytování.

  • Využití modulárních staveb je pochopitelně daleko širší.
  • Provozovatel plovárny nebo koupaliště může tímto způsobem rychle a levně vytvořit pro své návštěvníky potřebné sociální zázemí.

kontejnery

Potřebujete rychle a levně bydlet?

Jednou z možností, kterou tyto stavby nabízejí, je také levné a stylové bydlení. Obytné kontejnery jsou velice variabilní. Dalo by se tedy říci, že se dají architektonicky i designově přizpůsobit jakémukoliv prostředí.

  • V současné době, kdy mnoho lidí neví, jak vyřešit otázku vlastního bydlení, je to ideální způsob, jak bydlet rychle, levně, a přitom se zachováním potřebného komfortu.

Zmíněná variabilita umožní vyrobit obytný kontejner přesně na míru vašim požadavkům. Další výhodou je také to, že se dají přistavovat a rozšiřovat obytné prostory.

ubytovny

Ubytovna postavená během několika okamžiků

Mnoho českých firem a společností přijímá do svých řad zahraniční pracovníky. Je logické, že je nutné pro ně najít také vhodné ubytování. Modulární ubytovny jsou optimálním řešením tohoto problému.

  • Díky tomu, že pracovníky ubytujete ve své vlastní ubytovně, náklady na výstavbu se vám brzy vrátí.
  • Výhodou pro vaše zaměstnance bude levné ubytování a také blízkost do zaměstnání.
    • Je to tedy oboustranně výhodné řešení.

Modulární ubytovny spadají do odpisové kategorie deseti let. Tím pádem jsou právě pro tyto účely velice atraktivní. Modulární stavby se také využívají jako sklady nebo kanceláře pro dočasné nebo u dlouhodobé účely. Variabilita zkrátka umožňuje skutečně široké možnosti.