Bydlení

Luxus se leskne

Jak bychom řekli, že vypadá luxusní kuchyně? Podle dnešních trendů bydlení je prostorná, pohodlná, a především ve vysokém lesku.

luxusní kuchyň

Lakované zpracování je oblíbené
Proč je lakované zpracování čelních dvířek tolik oblíbené? Protože nejen dobře vypadá, ale především znamená snadnou údržbu. Na první pohled to nemusí být patrno, ale všichni spokojení uživatelé lakovaných kuchyňských dvířek vám potvrdí, že udržovat čistotu na hladkém povrchu je mnohem snadnější než na povrchu matném. Největším problémem pro čištění jsou obvykle nejrůznější zářezy, drážky a prolisy. Na ty u hladkých ploch nenarazíte.

Bílá navždy
Na novou kuchyňskou linku máme celou řadu požadavků. Jeden je však zásadní. Vyžadujeme, aby nám vydržela sloužit dlouhá léta. A protože se zpravidla jedná o vyšší investici, nemáme zájem na tom, abychom museli kuchyňskou sestavu za pár let upravovat. Chceme, aby stále vypadala moderně. V takovém případě je nejlepší sázkou bílá barva. Ta nikdy nevyjde z módy a dá se výborně kombinovat s ostatním zařízením v interiéru.

Zakoupit či vyrobit
Na tuto otázku existuje jednoduchá a jasná odpověď. Rozhodně nechat vyrobit. Modulové sestavy vám nikdy nevyplní dokonale prostor a vy budete muset přistoupit k celé řadě kompromisů a ústupků. Konečná podoba kuchyně se pak bude velmi vzdalovat vaší původní představě. U nejdůležitější místnosti v domě, nebo v bytě, není místo pro žádné kompromisy. Kuchyni budete využívat nejvíce a musí splňovat ty nejvyšší nároky, a to nejen na kvalitní zpracování a dlouhou životnost, ale také na perfektní vzhled.

moderní kuchyň

Až budete vybírat výrobce vaší nové kuchyňské linky, volte společnost, která má dlouholetou tradici, dobré jméno na trhu a celou řadu doporučení od předchozích spokojených zákazníků. Spolehlivého partnera poznáte i podle toho, že je vám ochotný ihned zpracovat vizualizaci a kalkulaci vaší nové kuchyňské sestavy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup