Služby

Lázně vyřeší vaše neduhy a poskytnou příjemný odpočinek

Jste v důchodovém věku a dovolená jako taková pro vás už není? Bolí vás celý člověk, ozývají se vaše záda a klouby, každý pohyb je pro vás nepříjemnou záležitostí? Pokud raději volíte odpočinek před aktivní dovolenou a rádi byste nějak využili volné dny a zároveň pečovali o své zdraví, pak zvolte jako místo vašeho pobytu lázně. Vyberte si některý z hotelů v lázních luhačovice pro seniory a zamluvte si ozdravný pobyt v tomto krásném městě nedaleko přehrady. Využijte výhodných cenových nabídek pro tyto ozdravné pobyty a vyrazte si společně s vaším partnerem nebo kamarádkou a užívejte si zaslouženou péči odborných masérů v hotelu.

Vyberte si pobyt ušitý vám přesně na míru

Z bohaté nabídky pobytů si můžete vybrat přesně takový pobyt v některém z prezentovaných hotelů, který se vám bude maximálně zamlouvat s ohledem na vaše zdravotní obtíže a na to, jaké ozdravné procedury preferujete. V nabídce pobytu naleznete několik rehabilitačních programů a ozdravných procedur na míru vašim zdravotním obtížím. Samozřejmostí je také výborné jídlo v hotelové restauraci, které bude příjemným zpestřením vašeho pobytu. U některých pobytů také můžete navíc získat průvodce po okolí města zdarma a dozvědět se tak nějaké zajímavé informace o jeho historii a památkách. Zdarma také dostanete k zapůjčení hole nordic walking pro vaše ještě zdravější procházky po okolí.

A jaké na vás v hotelu čekají procedury?
· rašelinové zábaly proti bolestem zad
· čokoládové, pivní a vinné masáže pro vaše dokonalé aromatické uvolnění
· perličkové koupele a vířivka
· hydromasáže
. Dopřejte vašemu tělu zaslouženou péči, příjemně se uvolněte a zbavte se bolesti. Ozdravný pobyt v těchto lázních si jistě užijete k vaší maximální spokojenosti a dodáte vašemu tělu potřebnou blahodárnou péči díky vybraným masážím a dalším procedurám.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup